HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
hıv duo quick - Sayfa 2 EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

hıv duo quick

4 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

hıv duo quick - Sayfa 2 Empty Geri: hıv duo quick

Mesaj  gokyuzu Çarş. 27 Ekim - 0:36

baris arkadasim yanlis anlama ama benim dusuncem testin bayisi olmak tamamen ticari bir olay. burda muhim olan sizin konuyla ilgili olarak ne bildiginizdir. bugun dunyanin hic bir yerinde hic bir kurum yada uzman tani icin western blood yada pcr testi önermiyorken sen neye dayanarak bu testleri oneriyorsun merak ediyorum.. pcr yada western blood elisa yontemiyle yapilan testlerden daha guvenilir sonuc vermez....

eger bu konularda arkadaslara katki sunacaksaniz foruma bir tuccar kimligiyle katilmamanizi öneriyorum. cunku arkadaslari potansiyel musteri olarak degerlendiren yeterince uzman yada kurumlar var..
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

hıv duo quick - Sayfa 2 Empty duo quick

Mesaj  barisyilanci Çarş. 27 Ekim - 6:53

gokyuzu demiş ki: baris arkadasim yanlis anlama ama benim dusuncem testin bayisi olmak tamamen ticari bir olay. burda muhim olan sizin konuyla ilgili olarak ne bildiginizdir. bugun dunyanin hic bir yerinde hic bir kurum yada uzman tani icin western blood yada pcr testi önermiyorken sen neye dayanarak bu testleri oneriyorsun merak ediyorum.. pcr yada western blood elisa yontemiyle yapilan testlerden daha guvenilir sonuc vermez....

eger bu konularda arkadaslara katki sunacaksaniz foruma bir tuccar kimligiyle katilmamanizi öneriyorum. cunku arkadaslari potansiyel musteri olarak degerlendiren yeterince uzman yada kurumlar var..

çok güzel ama o zaman hangi test yöntemini önerdiklerini yazmanız gerekmiyor mu? Bizi bu konuda aydınlatır mısınız ? Ben tüccar kimliğimden çok hekim kimliğimle bu yazdığımı da belirtmek isterim. Hayvan doktoruyum ancak mikrobiyoloji bilgim tıp doktorlarından daha iyidir diyebilirim. Bence HIV DUO QUOCK in öncelikle yayınlarını bir okuyun ondan sonra devam edelim. Ben en güvenilir HIV testini satıyorum demiyorum , bunu Dünya daki en önde gelen bilimadamları ve Dünya Sağlık Örgütü söylüyor , WHO nun sitesinden HIV testleriyle ilgili geniş bilgi alabilirsiniz , ben de reklam yapmak zorunda kalmış olmam.

barisyilanci

Mesaj  birbabahindi Çarş. 27 Ekim - 20:39

Madem test kitleri ve yöntemleri konusunda bu kadar bilgilisiniz.wb'nin doğruluk oranınıda yazabilirmisiniz?

birbabahindi
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Çarş. 27 Ekim - 23:46

baris arkadasim kac hiv pozitif insan tanidin yada aids kurumlarina kac kez gittin bana who yu yada bilim dunyasini anlatma bunlari senden iyi bildigimden emin olabilirsin. dunyanin hic bri yerinde pcr yada western blood tani testi olarak kullanilmiyor vede önerilmiyorken senin emin olmak icin bu testleri yapin demen senin konu hakkinda ne denli bilgili oldugunu cok net ortaya koyuyor.. pcr in acilimini turkiyede pisuvar diye teleffuz eden dr lar var pencere donemini iki yil hatta 36 ay öngören dr lar var. onlara sorarsan onlarda kendilerini akademisyen hatta bilim adami olarak lanse ediyorlar.

test yöntemlerine gelince sizin disinizda herkes hangi testleri onerdigimi cok iyi biliyor aslinda bunlar benim önerilerim degil bilim duynasinin gercekleridir ... dunyadaki bilim adamlari yada dunya saglik orgutu en guvenilir test hiv duo quick tir demiyor demezde.. bugun size pazarladiginiz testin hangi ulkelerde kac uygulamadan sonra uretim izni aldigini sorsam belki yanit bile veremezsiniz. yada desemki testi ureten firma olasi hatali sonuclardan dolayi nasil bir yukumluluk ustleniyor bunuda yanitlayamazsiniz.. yada bunlarla yetinmeyip sizin pazarladiginiz testlerin yada uygulandigi cihazlarin standartlarini kimler hangi araliklarla kontrol ediyor desem yine yanit alamam soruma. yada hazir karsimda isin ticaretini yapan bir insani bulmusken saglik bakanliginin hiv testlerinin ithal edilebilmesi icin ilgili teknik sartnamesinde testlerde aranan özellikler nelerdir desem nasil bir yanit alirim merak ediyorum..

isin ozune gerlisek baris arkadasim egitim elbette onemli ama tek basina benim icin hic birsey ifade etmiyor. ben tecrube vede yetenegi daha ön planda tutuyorum.. yani anlayacagin baris arkadas senin egitimin benim yada bu gönullu calismlari cesitli ortamlarda yuruten arkadaslarimizin tecrubeleri yaninda cok anlam ifade etmiyor.. elbetteki böylesine toplumsal bir tehdit karsisinda herkesin bir durusu olmali elbette herkesin soz hakki olmali ama bu sözler sadece söylenmek icin söylenmemeli yazana olmasada okuyana faydasi olmali. dilerim bundan sonra daha bilincli vede dikkatli davranirsin. sevgilerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2