HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Biocan ı hatırladın mı? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Biocan ı hatırladın mı? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Biocan ı hatırladın mı? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Biocan ı hatırladın mı? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Biocan ı hatırladın mı? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Biocan ı hatırladın mı? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Biocan ı hatırladın mı? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Biocan ı hatırladın mı? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Biocan ı hatırladın mı? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Biocan ı hatırladın mı?

3 posters

Biocan ı hatırladın mı? Empty Biocan ı hatırladın mı?

Mesaj  biocan Paz 4 Tem. - 8:16

gökyüzü selamlar... iyisindir umarım... en baştan belirteyim çok bir işim yok burada çok durmayacağım.

3. sınıf biyoloji öğrencisiyim yıllar ne çabuk geçiyor değil mi? fakat sen bıkmadan usanmadan yardıma devam ediyorsun bu yüzden hem tebrikler hem de teşekkürler.

benim hikayemi merak eden olursa anlatırsın usta lafı uzatmıcam. ben şu an çok iyiyim. tedavimi oldum 3 er aylık periyotlarlar kontrollerimi yaptırıyorum. psikiyatr çok faydalı bir şey bunu anladım. hayatım düzene girdi. derslerime yoğunlaştım. önümüzdeki yıl büyük ihtimalle hıfzıssıhha enfeksiyon hastalıklarında staja başlıcam Smile ironiyi sen düşün artık Very Happy

kız arkadaşımla kavgalı gürültülü bir ilişkim var ama bunlar işin tuzu biberi. seviyorum be usta Very Happy

her şeyden öte artık korkan değil savaşan biri var. bunu hissediyorum. hayatta tadacak çok zevk var. evden çıkamayan o çocuk şimdi eve girmiyor. cüzdanda kondom taşır durumdayım artık Very Happy

sen bana çok abilik yaptın hakkını nasıl öderim bilemiyorum. iyi olduğumu bilmeye hakkının olduğunu düşündüm. yardım ettiğin bir kişi şu an hayata sıkı sıkıya bağlı.

sizlerin arasında pek çok tartışmalar dönmüş ama tüm abilerimi seviyorum ayırt etmeden. sana, rahatsıza, muzdarip adama, önder abiye ve ismini hatırlayamadığım tüm yol arkadaşlarıma teşekkürler....
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Biocan ı hatırladın mı? Empty Geri: Biocan ı hatırladın mı?

Mesaj  gokyuzu Paz 4 Tem. - 8:36

yoklugunda uzun zaman gecti gelenler gidenler ve gelipte gitmek istemeyenler. cok sey degisti hayatta ama yasamak sevdasi yasamak kaygisi hep ayniydi. bazen gidenleri özledik bazen gelenleri sevdik. bugunde yine dün kadar insan yüregimizle varolabilmek varolani paylasabilmek istedik isteyecegizde. yoklugunda en cok özlenenlerden birisin. tipki evin en kücük kardesi gibi en cok seni sevdik. sen aramizda en sirin en simarik olandin belkide icimizdeki cocugu sende buldugumuzdan olsa gerek bir baskaydi bizde biocanin yeri. seninle iletisimimiz koptuktan sonra bir iki mail denemem oldu ama yanit alamadim buna cokta takili kalmadim cunku sen giderken yazdiklarindan biliyordum kosup hayata sigindigini ve güzel olani yasadigini.

simdi yeniden kücük kardesimden guzel haberler almak beni oldukca sevindirdi. okul hayatin konusunda basarili olacagindan hep emindim cünkü her zaman zekana beni hayran birakmasini bilmistin ve ben bu yuzdende seninle gurur duyuyordum. beni en cok sevinderen konu ise böylesine endiseler yasadiktan sonra yine bu konuyla iliskisi olan bir bransta okul hayatina devam etmen oldu. egitiminle tecrubelerinle toplum icerisinde önemli bir insan olacagindan bilgilerini yüregindeki sevgiyle harmanlayip insanlara sunacagindan öylesine eminimki.

uzun zaman sonra senden böylesine guzel haberler almak beni gercekten cok multu etti. kardesimi sevgiyle kucakliyor ona saglik mutluluk basarilar diliyorum. fazlasiyla hakediyorsun haylaz cocuk Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  umut Cuma 9 Tem. - 23:36

sende kesin kolpadan saçma sapan belirtiler yaşayıp kendini aids sananlardansın.Yok oram ağrıdı,faranjit oldum aidse yakalandım ,kulağımda ağrı var aidsim vs...çok merak ediyorsanda benim hikayeyi oku bir bunları neden yazdığımı. Koca ülkede çare bulamadım ..Vay psikoloji vay sen nelere kadirsin !

umut
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu C.tesi 10 Tem. - 0:18

umut bazen haksizlik ediyorsun. biocanin aramizda bulundugu surecte cok daha vahim senden cok daha agir belirtiler yasayan insanlarla karsilastik. hic bir belirti yasamiyorken hiv pozitif olan arkadaslar tanidik. bunlarin icerisinde 45 gunde pozitif olanlarda vardi. biocan kendince belirtiler yasiyordu oda o surecte kendisinden daha kötu durumda kimse olmadigini dusunuyordu. simdi bakiyorum seninde cok farkin yok en hasta olan en cok reaksiyon veren sensin bu seni yada yasadiklarini yabana attigim anlamina gelmiyor ama hikayesini bilmedigin bir insana bu yorumlari yapman dogru degil. biocani her firsatta forumlardan uzak durmasi konusunda uyardim ve aramizda kaldigi surece hep saglik sorunlari yasadi ve psikolojisi olumsuz etkilendi sonra uzun bir zaman bizlerle iletisimini kesti taki gelip buraya yazincaya dek kendisiyle hic bir diyalogumda olmadi. simdi guzel haberler umut dolu sozler ile bizlere destek olmak icin bir kac satir karalayip yeniden sessizlige burundu. ben kendisinden hikayesini tamamiyla paylasmasini rica ettim uygun zamanda bunu yapacaginida biliyorum. bundan herkesin pay cikaracagindan endise yasayan herkese faydasi olacagindanda eminim. dilerim sende bir an önce daha dogru analizler yapar ve bir cikis yolu bulursun.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  umut C.tesi 10 Tem. - 0:29

Bir çıkış yolu bulmak güç ,zaten derdimde o farkındaysan.Gerçi bu şekilde yaşamaya alıştım ,,her ne kadar siz hala psikolojiyi savunsanızda ,,psikolojik olduğunu iddaa etsenizde,, bak hala belirti diyorsunuz ,,ben belirti ile hastalığın arasındaki farkı anlayacak yorumlayabilcek kadarda düşünebilen mantıklı biriyim.Zira belirti ile hastalık biribirinden farklı mevzular..

umut
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics