HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
enjektör 2. kez kullanıldımı acaba EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba

3 posters

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba Empty enjektör 2. kez kullanıldımı acaba

Mesaj  kereme Salı 24 Nis. - 11:55

iyi günler bundan 1 ay önce 8. ay ve son testimi yaptırdım negatif geldi ama içimdeki korkular bitmiyor kullanılan vakumlu enjektör acaba 2. kez kullanılmıs olabilir mi yada steril olmama gibi bir durumu var mıdır aklım almıyor bir hemşireyi aradım oda olabilir unutulabilir falan dedi kafama iyice karıstı sonra gitti bir doktora danıştım oda olmaz dedi böyle birsey olur mu böyle bulası olsada ben hiv testi için kan vermiştim zaten estte cıkmazmıydı yada tekrar bir teste ihtiyac var mı kkonuyu kapatamıyorum arkadaslar Embarassed birde 1. aydayım şuanda o enjektör olayından sonra 1 haftadır faranjit oldum bogazım şiş bunlar beni korkutuyor

kereme

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba Empty Geri: enjektör 2. kez kullanıldımı acaba

Mesaj  kereme Perş. 26 Nis. - 15:39

yardım edin

kereme

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba Empty Geri: enjektör 2. kez kullanıldımı acaba

Mesaj  dream55 Çarş. 2 Mayıs - 20:52

dostum bunları kafana takma, bende dişçi ye gidince aynı korkuları yaşıyorum mesala. bende test için kan verdiğimde birkaç aynı şeyi düşünmüştüm. Gittiğin berberden tut, sağlık veya çalıştığın iş kolunda her zaman riskler vardır. Bu ihtimaller milyon da bir ihtimallerdir, bu ihtimalleri kafana takarak yaşamak neye benzer biliyormusun? kafana bu yazıyı okurken uçak düşme ihtimaline benzer, veya bunu okurken deprem olup vefat etmen gibi, hayatını yaşamalısın ayrıca piskolojik yardım almanı tavsiye ederin

dream55
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  kereme Perş. 3 Mayıs - 21:27

bunu için test olmam lazım mı risk olur diyorsunuz böyle yerlerde 2 haftadır nezle var ve agzımda aft cıktı yani test oluncaksada 90 mı 6 ay mı bu tür olaylarda

kereme

enjektör 2. kez kullanıldımı acaba Empty enjektör

Mesaj  kereme Perş. 10 Mayıs - 16:42

ben ilişkim için test yaptırmıstım 8. ayda ama o kullanılan enjektöre bakmadım oenjektör 2. kez kullanıldımı diye kafayı yiyirum resmen test yaptırmalımıyım bunun için 3 ay diyende oluyor bu tür buasıya 6 ayda ne yapmam lazım

kereme

Mesaj  gokyuzu Ptsi 21 Mayıs - 23:29

sen bri saglik calisani olsan bir kez kullanilan enjektöru bir daha eline almak istermiydin Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics