HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda

5 posters

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda Empty kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda

Mesaj  ballister C.tesi 20 Şub. - 13:16

Arkadaşlar merhaba herkese. 82 ve 102. Gunlerde devlet hastanesinde antihiv elisa testi yaptirmistim. Ankarada bi egitim arastirma hastanesiydi(numune kolej).

Kan bankasinda ben diyim 14 siz diyin 15 yaslarinda bi cocuk muhtemelen saglik lisesi stajinda olabilir bilemiyorum benim kafada dalgin buyrun beyfendi dedi ben normalde suphe etmezdim hic bu igne temiz midir falan diye bi anda oldu bittiye geldi kan alma işi. Tabi orda hocalari mi diyim artik baslarinda biri vardi ama izlemiyordu o hocasi da kan alıyordu baskasindan hatta ona sordu elisa yapiyomuyduk diye bagirinca bende kalayladim sen işini yap yapmiyo olsa doktor niye istesin senden falan dedim onun siniriyle de iste oldu bittiye denk geldi.

Tüpü giris yaptirirken veriyorlar kan bankasina. Tek hatırladığım tüpü igneye takmıştı diğerini çıkarıp ama ucu temiz midir hic hatirlamiyorum. Simdi de aklima bu girdi ne guzel rahattim. Nisan 20si gibi 200 Gun geçmiş oluyo bu cocugun kan almasindan itibarende 98 gun gecmis oluyo bidaha gideyim mi arkadaşlar nasi geçecek yne gunler

Simdiden teşekkürler

ballister
TANIDIK
TANIDIK

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda Empty Geri: kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda

Mesaj  ballister C.tesi 20 Şub. - 17:39

Arkadaşlar bana yardimci olabilecek biri yok mu Crying or Very sad

ballister
TANIDIK
TANIDIK

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda Empty Geri: kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda

Mesaj  mert34 C.tesi 20 Şub. - 20:25

Sende benim.gibi okb sin anlasilan hayır hic bir.sorun yok onlar tek kullaninlik kapanimca agzi.acilmiyor art arda yapmasi olmaz o zaman.her kan verene.hastalik bulasir ben.pskiyatriye gidiyorum sende öyle yap berberde bile supheleniyorsun demi Smile

mert34
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  mehmet123 C.tesi 20 Şub. - 20:29

sağlık bakanlığında ve hastanelerde bütün iğneler sterildir daha önce ağzı açılmamıştır ve tek kullanımlıktır yani başkasına kullanıpta bir başkası için kullanılmaz merak etme bir sorun yok negatifsin

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  ballister C.tesi 20 Şub. - 20:33

mert34 demiş ki:Sende benim.gibi okb sin anlasilan hayır hic bir.sorun yok onlar tek kullaninlik kapanimca agzi.acilmiyor art arda yapmasi olmaz o zaman.her kan verene.hastalik bulasir ben.pskiyatriye gidiyorum sende öyle yap berberde bile supheleniyorsun demi Smile

Kardesim ben sacimi sakalimi kendim kesiyorum bi kac kez dene sende yapabilirsin bunu Very Happy okbnin her ayrintisini yasiyorum ama doktora gitmedim

ballister
TANIDIK
TANIDIK

kan alımında iğne ve enjektör temizliği hakkinda Empty merhaaba

Mesaj  enesce C.tesi 20 Şub. - 21:02

kendi kendinize yazıyor kendi kendinize oynuyorsunuz sağlık kuruluşlarında en çok üzerinde hassa oldukları konulara takılmayın kan alan kişiler bir başkasının kanını aldığı iğne ile sizin kanınızı almaz arkadaşlar orası kasap dükkanı deil hastane.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  ballister C.tesi 20 Şub. - 22:33

mehmet123 demiş ki:sağlık bakanlığında ve hastanelerde bütün iğneler sterildir daha önce ağzı açılmamıştır ve tek kullanımlıktır yani başkasına kullanıpta bir başkası için kullanılmaz merak etme bir sorun yok negatifsin

Kardesim bu kesindir dimi yuzde yüz guvenebilir miytim ben sonuclara artik bidaha yaptirayimmi

ballister
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan C.tesi 20 Şub. - 22:40

ballister demiş ki:
mehmet123 demiş ki:sağlık bakanlığında ve hastanelerde bütün iğneler sterildir daha önce ağzı açılmamıştır ve tek kullanımlıktır yani başkasına kullanıpta bir başkası için kullanılmaz merak etme bir sorun yok negatifsin

Kardesim bu kesindir dimi yuzde yüz guvenebilir miytim ben sonuclara artik bidaha yaptirayimmi

Kan almak için kullanılan bütün araçlar tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra direk atılır. Basit bir neden söyleyim, orda çalışanlarda insan ve kendilerine batsın istemezler. 102. güde negatifini almışsın. Bu konuyu kapamalısın artık.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

- Similar topics