HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
MERHABA ARKADASLAR EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
MERHABA ARKADASLAR EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
MERHABA ARKADASLAR EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
MERHABA ARKADASLAR EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
MERHABA ARKADASLAR EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

MERHABA ARKADASLAR EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

MERHABA ARKADASLAR EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
MERHABA ARKADASLAR EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
MERHABA ARKADASLAR EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

MERHABA ARKADASLAR

MERHABA ARKADASLAR Empty MERHABA ARKADASLAR

Mesaj  gokyuzu Perş. 12 Ara. - 18:58

Merhaba arkadaslar,

öncelikle umut ediyorum ki kütüphane bölümündeki bilgiler vede sizlerden önceki arkadaslarin paylastigi hikayeler yasadiginiz süreci atlatmanizda size katki saglamis , rehber olmustur.

ben zaman zaman sadece forumda herhangi bir aksaklik varmi maksadi ile kontrol etmek disinda hic bir etkinlikte bulunmuyorum,,  gecmis zamanlarda sadece olusturdugum bu sayfada degil pek cok platformda sizler durumunda arkadaslara dostlara gücümün yettigi oradanda katki sunmaya calistim,,   belirli bir noktaya ulastigimda sürekli ayni döngünün icinde oldugumu ,, cogu hikayenin bir digeriyle ayni oldugunu gördükten sonra , yeni sorulara yeniden yanit vermenin sadece kisiyi teselli etmek anlamina geldigini anladim,,  günümüz kosullarinda pek cok insan internet ortaminda (özellikle ülkemizde)  zaman geciriyor olsada , benim yasam tarzim yada dünya ya bakisim icerisinde internet sadece bilgiye ulasabilecegim bir kaynak oldugu gibi günlük yasam sartlarimdan arta kalan kisitli zamani ayirabiliyorum ancak,  bu nedenle sizlerin benden yada bir digerinden cok fazla beklenti icerisinde olmak yerine , forumdaki bilgilerden vede hikayelerden faydalanmaniz kesinlikle sizlerin bu süreci atlatmanizda daha cok katki verecektir hepinize,

cogu arkadasimiza bugune dek bulundugum artik bende tecrübelerin etkisiyle bir kurala dönüsmüs bazi gercekleri tekrarlayip yeniden sizleri kendinizle bas basa birakiyorum, sevgilerimle

1. hiv in kendine özgü belirtileri yoktur,,  vücüdunuza disaridan giren tüm hastalik ajanlarinin belirtileri ortaktir,  tüm enfesiyon hastaliklarinin yüzde doksan dokuzunda yüksek ates ishal istahsizlik gibi belirtiler mevcuttur, buda vücudumuzun o hastalik etkeni bakteri yada virüslerle mücadele ediyor olmasinin sonucudur,
2. testler kesinlikle güvenilirdir bunlarin süreclerini sorgulamaniz yapacaginiz en büyük hata olur,
3. testlerinizi olurken danismanlik hizmetlerinden mutlaka faydalanin,
4. hiv e odaklanip , diger hastaliklari görmemezlikten gelmeyin, cinsel yolla bulasan tek enfeksiyon hiv olmadigini unutmayin.
5. okudugunuz tüm bilgileri sorgulayan, makalelerin kaynaklarinin gübenirliginden emin olun
6. korunun ,koruyun koruyun koruyun,, sadece kendinizi degil kuslari, agaclari, denizi, hayvanlari, cocuklari,  bu dünyada güzel olan herseyi hayati sevin.  ve birde paylasin br digerine hayata deger katacak ne varsa elinizde paylasin, sevgiyi paylasin, aski paylasin, umudu paylasin, zamani paylasin bilgiyi paylasin acilari bölüsün , ekmeginizi bölüsün.. unutmayinki insan paylastikca güzeldir , paylastikca degerlidir.

hepinize mutlu saglikli bir hayat dileklerimle...
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics