HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Mehmet123 acaba cevap verebilir misi?

2 posters

Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? Empty Mehmet123 acaba cevap verebilir misi?

Mesaj  terazi123 Perş. 10 Mart - 10:05

Sayın Mehmet123;
Soruma enesce ve biocan cevap vermişti onlara çok teşekkür ederim. Lakin senin de yorumunu almak isteri. Vakit ayırır ve cevaplarsan çok sevinirim Sorum:
1.Korunmasız verici pozisyonundaki oral ilişkinin 18. gününde yaptırdığım hiv ultra duo'dan (elfa ile çalışıldı) negatif sonuç aldım. Acaba bu konuyu kapatmama yeterli midir? Hepatit aşım var ve diğer CYBH testlerim negatif geldi.
2.Bu ilişkide bulaş rüski var mıdır?
3. Teyit için elica testi yaptırmama gerek var mı? Eğer var ise 42'de mi yaptırayım yoksa 90'da mı?
Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? Empty Geri: Mehmet123 acaba cevap verebilir misi?

Mesaj  mehmet123 Perş. 10 Mart - 10:29

terazi123 demiş ki:Sayın Mehmet123;
Soruma enesce ve biocan cevap vermişti onlara çok teşekkür ederim. Lakin senin de yorumunu almak isteri. Vakit ayırır ve cevaplarsan çok sevinirim Sorum:
1.Korunmasız verici pozisyonundaki oral ilişkinin 18. gününde yaptırdığım hiv ultra duo'dan (elfa ile çalışıldı) negatif sonuç aldım. Acaba bu konuyu kapatmama yeterli midir? Hepatit aşım var ve diğer CYBH testlerim negatif geldi.
3. Teyit için elica testi yaptırmama gerek var mı? Eğer var ise 42'de mi yaptırayım yoksa 90'da mı?
18.günde yaptırdığın test hıv duo ultra testtir yüzde 99.98 güvenilirliği vardır konuyu kapatman için yeterli ama psikolojik olarak rahatlamak istiyorsan dünya sağlık örgütü yeni yayımladığı kılavuzda 42. gün yeterli diyor 4 .nesil eliza cihazlarında artık 42 gün ile 90.gün arasında bir fark yok sonuç değişmeyecektir korunmasız ilişkide her zaman risk vardır her zaman korun istanbulda yaşıyorsan çok insanda hıv virusu vardır ama kimse bilmiyor virus kendini belli etmiyor benim doktorumun söylediği istanbulda her onbir kişide bir hıv virusu var dedi biraz abartı gibi ama gene de haklılık payı var sağlıcakla kal

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mehmet123 acaba cevap verebilir misi? Empty Geri: Mehmet123 acaba cevap verebilir misi?

Mesaj  terazi123 Perş. 10 Mart - 10:42

mehmet123 demiş ki:
terazi123 demiş ki:Sayın Mehmet123;
18.günde yaptırdığın test hıv duo ultra testtir yüzde 99.98 güvenilirliği vardır konuyu kapatman için yeterli ama psikolojik olarak rahatlamak istiyorsan dünya sağlık örgütü yeni yayımladığı kılavuzda 42. gün yeterli diyor 4 .nesil eliza cihazlarında artık 42 gün ile 90.gün arasında bir fark yok sonuç değişmeyecektir korunmasız ilişkide her zaman risk vardır  her zaman korun istanbulda yaşıyorsan çok insanda hıv virusu vardır ama kimse bilmiyor virus kendini belli etmiyor benim doktorumun söylediği istanbulda her onbir kişide bir  hıv virusu var dedi biraz abartı gibi ama gene de haklılık payı var sağlıcakla kal
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Size özel mesaj yolladım okursanız sevinirim.

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics