HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
ben akillanmam EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
ben akillanmam EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
ben akillanmam EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
ben akillanmam EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
ben akillanmam EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

ben akillanmam EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

ben akillanmam EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
ben akillanmam EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
ben akillanmam EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

ben akillanmam

2 posters

ben akillanmam Empty ben akillanmam

Mesaj  samet30 Salı 22 Haz. - 6:25

bir kadinla(kadin cok fazla cinsel iliskiye giren bir ama hayat kadini degil) bundan 3 hafta önce kondomla birlikte oldum.ancak benim elimmle onun vaginasini oksamam ve daha sonra sex sirasinda arka deligine orta parmagimi sokmam beni düsündürüyo.simdi burda sorun ne diyebilirsiniz.normalde saglam deriden gecmez hiv virusu.ama ben sonradan fark ettim ki benim parmaklarimda tirnaklarimin basladigi yerdeki deriler hafif siyrik gibi kalkmis .her insanda olmustur bu.tirnaklarinin basladigi yerdeki derinin kalmasi siyrik gibi.ben o günden beri süphe icindeyim.iliskiden 6 gün sonra bir bogaz yanmasi oldu hafifte atesm vardi.sonra gecti 6 günde iyi oldu.ama daha dün yine bogazim yanmaya basladi.oysa hicte kendimi agir bir psikolojik baski altina almadim ya hiv kaptiysam diye.sanirim biraz rahatlatilmaya ihtiyacim var.ya bu parmaklardaki tirnaklarin baslangic yerinde olusan siyriklardan ne derecede bulasabilir hiv virüsü. ilgilenen cevap veririse tsk ederim.ben cok arastirma yaptim bu hiv konusunda ama bu süphe varya insani her zaman bir yerden yakaliyo.ben gecen seneden yasadiklarimdan(yine hiv korkusu)hic ders almadim.ben adam olmam yaa..

samet30

ben akillanmam Empty Geri: ben akillanmam

Mesaj  samet30 Salı 22 Haz. - 16:58

ne yapmaliyim

samet30

Mesaj  gokyuzu Çarş. 23 Haz. - 0:32

cok birsey yapman gerekmiyor, konuyu dogru analiz edersen sende dusuncelerinin ne kadar abartili oldugunu anlarsin. hiv virüsünün tenimizin dis bölgelerinden vücudumuza sizmasi icin mutlaka acik yara olmasi gerekir. sende herkes kadar iyi bilirsinki vucudumuzun her yerinde deri kalinligi yada derinin hassasiyeti ayni degildir. örnek veriyorum ayak tabanimiz ile koltuk altimizdaki derinin kalinligi cok farklidir. ellerimizi kaplayan deride yine yasam kosullarindan dolayi oldukca direncli vede bir kac tabakadan olusmaktadir. tabiki parmaklarindaki tahris yada yirtilmalarin ciddiyetini bilmedigim icin sana hayir test olma diyemem ama ben bu sekilde hiv ile enfekte olamayacagini dusunuyorum. su an kacinci gundesin bilmiyorum yazdiklarindan hareketle on gun civarinda oldugunu dusunuyorum. eger bu konuda gercekten kendini huzursuz hissediyorsan ve eski gunlerine dönmene yardimci olacaksa 21 gun ile 28 gun araliginda antijen testi olabilirsin. mukoza disinda kalan bölgelerimizden hiv ile enfekte olmamiz icin kesinlikle acik yara olmasi sart kosuluyor bunuda asla aklindan cikarma
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  samet30 Perş. 24 Haz. - 3:35

tskler gökyüzü.tirnaklarin baslangic yerinde kirmizi sekilde görülecek sekilde kücük kücük siyriklardi.aslinda bogazimin yanmam sebebi cürük bir disim var onun yüzünden olabilir cünkü arasina sürekli yiyecek giriyo ve tam cikarmamzsam koku yapiyo.ama ben yinede bir p24 antijen testi yaptiracam.su an tam 25.gündeyim.ya kardesim bu hiv yüzünden sex e de töbe diyecez ya nerdeyse.korkusu bile yetiyo

samet30

Mesaj  gokyuzu Perş. 24 Haz. - 8:38

cinsel iliskilerimizi zaman zaman sadece sex olarak degerlendiriyor olsakta neslimizi sürdürebilmemiz acisindan önemli bir ayrinti oldugunu göz ardi etmemiz gerekiyor. bazen bizler duygularimizdan arinip ic güdüsel davraniyoruz diye düsünüyorum. bu tur iliskilerin ardindan dönüp baktiginda pismanlik duymayan bir kisinin oldugunada inanmiyorum. gecmiste bende ayni hatalari yaptim bana kalan sadece pismanlik ve endiseler olmustu. simdi dusunuyorum bir aski bir sevgiyi vede yasanacak tum guzel duygulari bir sevgiliyle bir es ile paylasmanin mutlulugu bir baska guzeldir.

bahsettigin disindeki cürük olayi boyun bölgesinde baska problemlere sikayetlere sebep verebilir. en basidi nerden bulduysa beni bir hafta önce dudagim ucukladi boynumdaki lenf bezlerim bile büyümüstü. testini olduktan sonra disini tedavi ettirmeni tavsiye ediyorum. cürük ve koku yapan bir disi olan adami öpmek bir bayan icin pek keyifli olmaz sanirim Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  samet30 Cuma 25 Haz. - 3:13

yok ya agzim kokmaz sadece disin arasi arasira.hem randevumu aldim dis hekiminde .genel temizlite yapilacak.bakimsiz degilim ben gökyüzü.ya ben yinede akillanmam uckur sevdasina bir gün gidecez valla

samet30

Mesaj  gokyuzu C.tesi 26 Haz. - 0:28

uckurun sevdasi olmaz sevdalanacaksan bir sevgiliye savdalanda basini baglayalim sende rahatla bizde Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ