HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi

2 posters

2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi Empty 2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi

Mesaj  eristi87 Perş. 26 Mayıs - 21:58

Iyi geceler arkadaslar... ben daha öncedende sizlere yazmistim...supheli iliskiden 3.5 ay sonra anti hiv testi yaptirdim negatif cikti... daha sobrasinda korunmali cinsel iliskim oldu sadece oral da kondom kullanmadim... iliskiden yaklasim3 yada 5 gun sonra iki hafta suren kuru oksuruk basladi...suan da burun akintim var...bir aktivite yaparkende kulaklarim tikali oldugunu hissediyorum.. beni zorluyor...ister istemez aklima geliyor... cok uzun surdu bu oksuruk diyorum... sizce alisilmis bir kuruntumu benim yasadigim..

eristi87

2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi Empty Geri: 2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi

Mesaj  biocan Cuma 27 Mayıs - 0:46

eristi87 demiş ki:Iyi geceler arkadaslar... ben daha öncedende sizlere yazmistim...supheli iliskiden 3.5 ay sonra anti hiv testi yaptirdim negatif cikti... daha sobrasinda korunmali cinsel iliskim oldu sadece oral da kondom kullanmadim... iliskiden yaklasim3 yada 5 gun sonra iki hafta suren kuru oksuruk basladi...suan da burun akintim var...bir aktivite yaparkende kulaklarim tikali oldugunu hissediyorum.. beni zorluyor...ister istemez aklima geliyor... cok uzun surdu bu oksuruk diyorum... sizce alisilmis bir kuruntumu benim yasadigim..

Kuru öksürük ve burun akıntısı diye bir belirti mi var?
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi Empty Geri: 2 hafta kuru öksürük ve burun akintisi

Mesaj  eristi87 C.tesi 28 Mayıs - 12:51

Ne bileyim ya bayadir gecmiyor ondan dedim...

eristi87