HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Opusmek ve korku EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Opusmek ve korku EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Opusmek ve korku EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Opusmek ve korku EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Opusmek ve korku EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Opusmek ve korku EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Opusmek ve korku EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Opusmek ve korku EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Opusmek ve korku EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Opusmek ve korku

+2
Nazlı
Darindost
6 posters

Opusmek ve korku Empty Opusmek ve korku

Mesaj  Darindost Paz 17 Nis. - 20:23

Bundan 28 gun once Bir gay opusmem oldu ve derin bir opusmeydi ve o esnada dudagim kanadi bir yara oldu ve bu 28 gun iceridinde bir suru belirti yasadim agizda bagzi yara sivilce gibi seyler sirta ve alinda sismis sivilceler ve en korktugum koltuk altinda bir dugum buyumesi 16 gun supelendim kisiyle test yaptik antikor negativ cikti nedersiniz cvp bir sey yazin

Darindost

Opusmek ve korku Empty Geri: Opusmek ve korku

Mesaj  Nazlı Paz 17 Nis. - 21:11

Darindost demiş ki:Bundan 28 gun once Bir gay opusmem oldu ve derin bir opusmeydi ve o esnada dudagim kanadi bir yara oldu ve bu 28 gun iceridinde bir suru belirti yasadim agizda bagzi yara sivilce gibi seyler sirta ve alinda sismis sivilceler ve en korktugum koltuk altinda bir dugum buyumesi 16 gun supelendim kisiyle test yaptik antikor negativ cikti nedersiniz cvp bir sey yazin

hiv in belirtisi yoktur.. hemde olayın ardından sıfırdır bu ihtimal.... kan olduğu için risk olabilir di fakat kanama karşıdaki kişide olsaydı risk o zaman söz konusu olabilirdi.. 16.günde bakılan antikor testinin bir anlamı yok... kafama takacağım dersen ki takmışsın hem antijen hem de antikor a bakan bir test ol...
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Opusmek ve korku Empty Merhaba

Mesaj  enesce Paz 17 Nis. - 21:57

Hiv ertesi gün belirti vermez 42 gün sonra bir eliza testi yaptır
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Darindost Paz 17 Nis. - 23:09

Yok o belirtiler bir hafta sonra basladii ve cok korkuyorum Benim dudagim kanadi karsi taraf degil ama bu korkum opusme den sonra basladi ve bir suru arastirma yaptm halada yapiyorum bu arada antikor testini karsi tarafada yaptik negativ cikti bilmiyorum ne yapacagimi sizce risk yuksek mi bu konuda

Darindost

Mesaj  Nazlı Paz 17 Nis. - 23:23

hayır risk falan yok karşı tarafın pozitif olduğunu var sayarsak, onda bu kanama olmuş olsa idi evet risk var derdik.... bu durumda o kişi negatifse sen kendini bilmiyorsan o kişi daha fazla risk altında .!!! 1 haftada da belirti diye bir şey yaşamazsın merak etme ...rahatlamak istiyorsan bir combo test ol yada 42 de elisai le konuyu kapat..
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Darindost Ptsi 18 Nis. - 0:11

Zaten 42 gunu bekliyorum inşallah test olucam fakat nazli hanim ben koltuk altindaki dugumun iki sivilce kadar boyumesinden cok korkuyorum ve bu arada 42 gundeki teste guvene bilirmiyim birde elisa degilde baska bir antikor testi yaptirsam farletmeZ degil mi mesela anti hiv (ecl)I,II cunku karsi tarafa bu trsti yaptilar ve bu test hakinda bilginiz varsa soylermisiniz......... Cok tesekurler simdiden

Darindost

Mesaj  servan1389 Ptsi 18 Nis. - 8:42

Sizin durumunuz tabiki farklı.Yanlız anlattıgınız kadarıyla risk almadığınızı düşünüyorum..Ayrıca Med help de de sizin mevzuya benzer bir sürü örnek okudum gördüm duydum ....Dünyada bir kaç örnekten bahsediliyor..Ama onlarda da öpüşmeye baglı olarak söylenmesinde sebep olayın mahsumlaştırılması maksadı güdüldüğünü söyleniyor...Bu durumda testi bile önermiyorlar hatta...Gökyüzü beyinde bu sitede avusturulya hiv rehberini okuyun...Kan bile olsa riskin yok denilecek kadar az oldugu varsayımı savunulmaktadır....Tabiki gönlünüzün ferahlaması için test olabilirsiniz....Ama sadece rahtlamanız için öneriyorum

servan1389
YENİ
YENİ

Mesaj  Nazlı Ptsi 18 Nis. - 12:21

Elisa yöntemdir zaten... 42.günde olacağın test senin için yeterli.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  september Ptsi 18 Nis. - 12:43

öpüştüm,verici konumda korunmasız oral ilişkim oldu ve bugün 28. günde combi testimden negatif aldım.korkmayın test olun .

september
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Darindost Ptsi 18 Nis. - 13:50

Hepinize cok tesekur ediyorum iyi niyet ve sozleriniz icin, sadece beni korkutan sey okudum belirtileri gormek onun disinda 42 gun test olacagim inşallah

Darindost

Mesaj  biocan Cuma 13 Mayıs - 20:05

Darindost demiş ki:Bundan 28 gun once Bir gay opusmem oldu ve derin bir opusmeydi ve o esnada dudagim kanadi bir yara oldu ve bu 28 gun iceridinde bir suru belirti yasadim agizda bagzi yara sivilce gibi seyler sirta ve alinda sismis sivilceler ve en korktugum koltuk altinda bir dugum buyumesi 16 gun supelendim kisiyle test yaptik antikor negativ cikti nedersiniz cvp bir sey yazin

Karşı tarafta test yaptırdı ve negatif ise korkmanın gereği yok. Öpüşme ile vaka yok.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

- Similar topics