HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Herkesin dikkatine EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Herkesin dikkatine EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Herkesin dikkatine EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Herkesin dikkatine EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Herkesin dikkatine EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Herkesin dikkatine EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Herkesin dikkatine EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Herkesin dikkatine EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Herkesin dikkatine EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Herkesin dikkatine

4 posters

Herkesin dikkatine Empty Herkesin dikkatine

Mesaj  gokyuzu Cuma 4 Ara. - 3:08

1. her uye kendi hikayesini vede sorunlarini kendi basligi altinda sormaya devam etsin. bu hem hikayenizin takibini kolaylastirir hemde forumda kirlilige neden olmaz. bir daha ayni kisinin iki baslik actigina tanik olursam sorusuz sualsiz forumdan atar ve girisini engellerim.
 2. foruma ilk katilan herkesi daha once uye olanlar uyarsin ve kirlilige bir sekilde engel olmaya calissin.
 3. özel mesaj sizlerin bir birleriyle iletisim kurmak icin benim foruma ekledigim bir modul.. bana cok özel ve herkesin okumasini istemediginiz mahrem olduguna inandiginiz konularda özel mesaj atmaniza hosgörü gösterebilirim ama bir daha özel mesajlarimda bana forumda sordugu sorulari tekrar tekrar soran olursa forumdan uzaklasmak istiyor diye degerlendirip güle güle demeksizin yolcu ederim.
4. yeni uyeler kutuphane bölümünü mutlaka okusun vede uye arkadaslar tarafindan okumalari icin uyarilsin.
5. eger bu konuda bir duzen olusmasina yardimci olmazsaniz uyelere mesaj sinirlamasi getirecegim gibi forumun belirli bölumlerini onay disi kullanmanizi engellerim.

bugune dek forumu her anlamda sizlerin hic bir kisitlama ile karsilasmaksizin esit kosullarda faydalanmaniz icin her yönuyle serbest biraktim.. bunu degistirmeyi hic dusunmedim ve degistirmekte istemiyorum. neticede burasi ortak paylasim alani ve ben özgürlügü savunan bir insanim.. ancak duzensizlik forumun hem islerligini guclestirir hemde dogru bilgiye ulasimi zorlastiriyor. hikayelerinizin onlarca basliga yayilmasi yada onlarca baslik altinda ayni konularin islenmesi ne yazana nede okuyana hic bir katki sunmuyor..  

örnek veriyorum sürgün hulk bugun kayit oldugunda forumdaydim. ilk mesajini yazdiginida gördum.. kim ne yanit verecek diye bekledim. icinizden bir kisi cikip demediki arkadasim ucretsiz hiv testleri yapip danismanlik hizmeti veren merkezler var.. hem parani ziyan etme hemde sorularinin yanitlarini alarak bilgilen.. bu merkezler hiv kutuphane bolumundede mevcutken ustelik..

bunlari hem sitem anlaminda yaziyorum hemde sizlerin yardimci olmasi gerektigini hatirlatma gerekliligi duyuyorum..
bir sure sonra yine ben forumun takibini birakacagim.. hem islerimin yogunlugu hemde yasimin verdigi tahammulsuzlukten dolayi kalp kirmamak icin uzak durmanin dogru olduguna inaniyorum. ve herkesin faydalanacagi yeterli bir arsivin olustugunu kimse inkar edemez. bugun forumun dogru bölumlerinde dogru basliklari okuyan her insan sorularinin yanitini bulur.. bu forumun yada bu tarz forumlarin en buyuk ozelligi sizlerin birbirinizle iletisim kurmaniza yardimci olmasi ve dayanismaniza zemin hazirlamasindan baska birsey degildir. bu nedenle lutfen forumu daha tertipli kullaniniz sizden sonra katilacak insanlara haksizlik etmemis olursunuz..   gelecek gunlerde pek cok basligi (belkide cöp demeliyim)  temizlemek zorundayim.. kendimi herkesin gelip piknik yapip cöpunu pisligini biraktigi bir dogal parki temizliyormusum gibi hissedecegimden emin olabilirsiniz.. umarim bundan sonra daha dikkatli olursunuz. sevgilerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Herkesin dikkatine Empty Geri: Herkesin dikkatine

Mesaj  Nazlı Paz 21 Şub. - 15:09

gokyuzu demiş ki:1. her uye kendi hikayesini vede sorunlarini kendi basligi altinda sormaya devam etsin. bu hem hikayenizin takibini kolaylastirir hemde forumda kirlilige neden olmaz. bir daha ayni kisinin iki baslik actigina tanik olursam sorusuz sualsiz forumdan atar ve girisini engellerim.
 2. foruma ilk katilan herkesi daha once uye olanlar uyarsin ve kirlilige bir sekilde engel olmaya calissin.
 3. özel mesaj sizlerin bir birleriyle iletisim kurmak icin benim foruma ekledigim bir modul.. bana cok özel ve herkesin okumasini istemediginiz mahrem olduguna inandiginiz konularda özel mesaj atmaniza hosgörü gösterebilirim ama bir daha özel mesajlarimda bana forumda sordugu sorulari tekrar tekrar soran olursa forumdan uzaklasmak istiyor diye degerlendirip güle güle demeksizin yolcu ederim.
4. yeni uyeler kutuphane bölümünü mutlaka okusun vede uye arkadaslar tarafindan okumalari icin uyarilsin.
5. eger bu konuda bir duzen olusmasina yardimci olmazsaniz uyelere mesaj sinirlamasi getirecegim gibi forumun belirli bölumlerini onay disi kullanmanizi engellerim.

bugune dek forumu her anlamda sizlerin hic bir kisitlama ile karsilasmaksizin esit kosullarda faydalanmaniz icin her yönuyle serbest biraktim.. bunu degistirmeyi hic dusunmedim ve degistirmekte istemiyorum. neticede burasi ortak paylasim alani ve ben özgürlügü savunan bir insanim.. ancak duzensizlik forumun hem islerligini guclestirir hemde dogru bilgiye ulasimi zorlastiriyor. hikayelerinizin onlarca basliga yayilmasi yada onlarca baslik altinda ayni konularin islenmesi ne yazana nede okuyana hic bir katki sunmuyor..  

örnek veriyorum sürgün hulk bugun kayit oldugunda forumdaydim. ilk mesajini yazdiginida gördum.. kim ne yanit verecek diye bekledim. icinizden bir kisi cikip demediki arkadasim ucretsiz hiv testleri yapip danismanlik hizmeti veren merkezler var.. hem parani ziyan etme hemde sorularinin yanitlarini alarak bilgilen.. bu merkezler hiv kutuphane bolumundede mevcutken ustelik..

bunlari hem sitem anlaminda yaziyorum hemde sizlerin yardimci olmasi gerektigini hatirlatma gerekliligi duyuyorum..
bir sure sonra yine ben forumun takibini birakacagim.. hem islerimin yogunlugu hemde yasimin verdigi tahammulsuzlukten dolayi kalp kirmamak icin uzak durmanin dogru olduguna inaniyorum. ve herkesin faydalanacagi yeterli bir arsivin olustugunu kimse inkar edemez. bugun forumun dogru bölumlerinde dogru basliklari okuyan her insan sorularinin yanitini bulur.. bu forumun yada bu tarz forumlarin en buyuk ozelligi sizlerin birbirinizle iletisim kurmaniza yardimci olmasi ve dayanismaniza zemin hazirlamasindan baska birsey degildir. bu nedenle lutfen forumu daha tertipli kullaniniz sizden sonra katilacak insanlara haksizlik etmemis olursunuz..   gelecek gunlerde pek cok basligi (belkide cöp demeliyim)  temizlemek zorundayim.. kendimi herkesin gelip piknik yapip cöpunu pisligini biraktigi bir dogal parki temizliyormusum gibi hissedecegimden emin olabilirsiniz.. umarim bundan sonra daha dikkatli olursunuz. sevgilerimle

lütfen kuralları ciddiye alınız.... tek başlık altında konunuzu takip ediniz.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  mehmet123 Paz 21 Şub. - 15:19

nazlı hanım ve gökyüzü bazen açtığımız konular post reply bölümü kilitleniyor (locked) o zaman ne yapmak gerekir teşekkürler

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  Nazlı Paz 21 Şub. - 15:45

Gökyüzü şuan burada yok.Biyocan gördüğünde sorun ile ilgilenecektir.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  enesce Ptsi 22 Şub. - 0:40

mehmet123 demiş ki:nazlı hanım ve gökyüzü bazen açtığımız konular post reply bölümü kilitleniyor (locked) o zaman ne yapmak gerekir teşekkürler

O zaman site admini tarafından konu kapatılmış oluyor.Yani bildiğim kadarıyla böyle tabiki biocan arkadaşim daha iyi bilir.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics