HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :)

2 posters

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) Empty CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :)

Mesaj  gokyuzu Salı 22 Ara. - 21:03

sevgili arkadaslar yarin turkiye saati ile saat 19.30 ile 21.30 saatleri arasinda forumumuzun chatbox bölumu acik olacaktir. dileyen tum arkadaslarimiz katilabilir. sorularinizi direk burdan sorabilir ayni andada yanit alabilirsiniz. bu tur sohbetlerin sizlere daha faydali olacagindan eminim ama yogun is tempomdan dolayi zaman konusunda sorun yasiyorum. ileriki gunlerde bu tur baglantlari daga yogun yapmaya calisacagim. yarin görusmek dilegiyle hepnize saglik ve esenlikler diliyorum.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) Empty tEŞEKKÜRLER...

Mesaj  boss09 Salı 22 Ara. - 21:56

ALLAHIN İZNİ İLE YARIN BURDAYIM..TEŞEKKÜRLER GÖKYÜZÜ BÖYLE BİR UYGULAMA YAPTIĞIN İÇİN ...BİRDE AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ SORUMU CEVAPLARMISIN.....

http://hivaids.hateam.com/soru-cevap-f9/bunaldm-artk-hemde-cok-t44.htm?sid=ff97446503fe78dad475bf17b0a93989

boss09
TANIDIK
TANIDIK

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) Empty Geri: CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :)

Mesaj  boss09 Salı 22 Ara. - 21:57

BİRDE GÖKYÜZÜ AŞAĞIDA VERDİĞİM LİNKTE SORU SORMUŞTUM...HOCANIN VERDİĞİ CEVABA BAKARMISIN 36 AY DİYOR DOĞRU MU DİYOR YANLIŞ MI ? YAA

http://www.cilthekimi.com/sorusor/showthread.php?t=13418

boss09
TANIDIK
TANIDIK

CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :) Empty Geri: CARSAMBA CANLI SOHBETTE BULUSALIM :)

Mesaj  gokyuzu Salı 22 Ara. - 22:38

yaf seninle biz ne yapacagiz bilmiyorum Smile iki yil diyen dr lar ile karsilasmistim kendilerinden kaynak istedigimde kufur ile yanit vermislerdi. o nedenle ben bu adamla hic ugrasmam arkadas. görmuyormusun adamin sayfada yuz bin tane reklam var adam reyting pesinde ben niye uye olup o sahsiyetin ekmegine yag sureyim. soru sorup strese gireyim. hazir sen oraya uyesin fels hocam de yok hocam deme habip bey de diger degerli hocalarimiza haksizlik olmasin Smile mumkunse su 36 aydan sizden baska bahseden bir uzman yada kaynak gösterirmisiniz de.. tam adamina gitmissin Smile gerci senin gitmedigin yazmadigin adam kalmadi oda ayri mevzu ya . daha yeter vazgec kurcalamaktan ali hatay hocamizin dedigi gibi hep oraya odaklanma arada kafani kaldir baska yerlere bak.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  boss09 Salı 22 Ara. - 22:42

Tamam öyle yapmaya çalışıyorum zaten kafam orada değil zaten ...ama cinsel organımın ucundaki illet hala geçmedi çıldıracam gitmediğim doktor kalmadı............ve ayrıca ayklarımda ayak baldırlarımda ve ayak kaslarımda , el ve ayak bileklerimde ağrı ve uyuşma var onun nedeni ne olabilir acaba.........çıldıracam yahu.......çünkü ben sana çok inanıyorum

birde şu linkteki sorumu cevaplarmısın gökyüzü......
http://hivaids.hateam.com/soru-cevap-f9/bunaldm-artk-hemde-cok-t44.htm?sid=ff97446503fe78dad475bf17b0a93989

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Salı 22 Ara. - 22:49

yaf sana yetisemiyorum ordan soruyorsun burdan link veriyorsun ordan yanitliyrum burdan hatirlatiyorsun.. kafana takma diger taraftada yazdim yakinda sorunu kökundennnnnnnnnnnnnnnnnn cözecegiz. sunnetliklerini hazirla Smile agrilarin kesinlikle yasadigin stres ile ilgili farkli bir sebebi olduguna inanmiyorum. yarin seninle o stresin kafatasini kiracaz hic dert etme kendine
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  boss09 Salı 22 Ara. - 23:01

sünnet oldum ayrıca Smile
yarını sabırsızlıkla bekliyorum

boss09
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics