HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
acil yardım edin lütfennn ? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
acil yardım edin lütfennn ? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
acil yardım edin lütfennn ? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
acil yardım edin lütfennn ? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
acil yardım edin lütfennn ? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

acil yardım edin lütfennn ? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

acil yardım edin lütfennn ? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
acil yardım edin lütfennn ? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
acil yardım edin lütfennn ? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

acil yardım edin lütfennn ?

5 posters

acil yardım edin lütfennn ? Empty acil yardım edin lütfennn ?

Mesaj  lilith1992 Paz 8 Şub. - 15:55

üerkek arkadaşıma oral sex yaptım ve ağzıma boşaldı hemen tükürdüm ağzımı yıkamaya çalıştım dişlerimi falan fırçaladım çok korkuyorum ertesi gün başım ağrımaya başladı psikolojik olduğunu düşünüyorum ama eliza testi yaptırmadan içim rahat etmez yaşım daha küçük yardım edin lütfen ağzımda yara falan yoktu ama yanağımda kızarıklık vardı küçük lütfen yadım edin çok korkuyorum ya bir hastalık kaptıysam ağlıyorum?

lilith1992

acil yardım edin lütfennn ? Empty Geri: acil yardım edin lütfennn ?

Mesaj  enesce Paz 8 Şub. - 17:35

Oral seks te azda olsa bulaş ihtimali vardır tabi karşındaki hiv pozitif ise 14 günden sonra hiv duo ultra veya 42 gün sonra eliza testi yaptırıp konuyu kapatabilirsiniz
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Perş. 26 Şub. - 0:04

Enesce nasilsin iyimisin bi cevap yaz gardas merak ettim
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

acil yardım edin lütfennn ? Empty hiv

Mesaj  enesce Cuma 27 Şub. - 23:34

Aynı pars hiç bir değişiklik yok siz nasılsınız?
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars C.tesi 28 Şub. - 20:27

Ayni dostum 19 ocakta test oldum gene sonuc sukur negative dilimdeki sgiller cogaldi karnim kurulduyo doktorda artik dikkate almiyo
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce C.tesi 28 Şub. - 23:59

Pars orda hiv 2 rna pcr yaptırma imkanın yokmu?
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Ptsi 2 Mart - 16:19

Var heralde ama pahali doctor yazmadi hem pcr yi onermiyorlar westernblood tani icin yav inan biktim issizlik bi yandan borcluyum kapiya cikamaz oldum bi turlu duzelemedim nerden basimiza geldi ama buna sukur bagirsaklarim kuruldadimi isal oluyom ne gecmezmis yav 1ay once test oldum negative doctoruda eczacisida kapat diyo ama gel bana sor kapanmiyoo iste belkide bunun tedavisi var ama aciklamiyorlar gecen arkadasimin restouranda konusmus burdaki hiv dernegiyle yemek yemisler restoda 3ay kesin demisler bide artik tedavi var ama agir kemoterapi gibi demisler bunu yazdim dalga gectiler diger sitede neyse sen nasilsin adim zfr benim sana baska isim dedim telde kusura bakma senin ismi unuttum durumunu yaz arada
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Salı 3 Mart - 1:55

Bak pars kardeşim ne yap ne et o testi ol hiv 1 rna pcr deil hiv 2 rna pcr ol ben tr de olsa yaptırcam ama yok gerekirse parayla ol borç harç bişi bul bizdeki bu olabilir sendede ufak ufak ishal başlamış dediğimi unutma testi ol banada sonucu yaz bende her gayta testinde bir virüs çıkıyor ve tedavi edilemiyor bunun sebebide hiv 2 diğer tüm belirtilerde mevcut onları hiç söylemiyorum bile geç kalmadan hiv 2 rna pcr testini yaptır.ben artık gidiciyim sen kurtul bari derdimi kimseye anlatamadım kendi ülkemde yazıklar olsun böyle tıpa hastaneye 25 bin lira para harcadım olmayanıda borçlandım bir çare bulamadım
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Salı 3 Mart - 2:28

Dostum mevcut testler zaten hi2 de bakiyor heralde bilmiyormusun hiv 2 bakmasa afrikalilarin durumunu nasil bilecekler burdakinufusun %10 afrikali diger sitede akef777 diye biri vardi irtibata gecmedi ayni durum isal dediysem civik diski araara oda hem sen niye karamsarsin Allahdan umit kesilmez netteysen yaz
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Salı 3 Mart - 13:22

Ümitlerin bittiği yerdeyim pars
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  enesce Çarş. 4 Mart - 14:46

Onu bana 6 ay önce söylemişti saqun 4 ay boyunca dediğini yaptım değişen bişi olmadı gardaşı benim işim sarımsak la soğanla olacak bir iş deil gitmem lazım biran önce geldiğim yere en güzeli bu olur.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Çarş. 4 Mart - 17:28

Olurmu oyle sy Allah bilir vallaha bende evdeyim isalim bugun arkadasim geldi kahveye falan gittik bakan hastamisin diyo moralim bozulsada iyiyim diyorum farkindayim ama ne yaparsin hayat devam ediyor pazartesi yuklu bir borc odemem gerek nerden bulacam bilmiyom bunlarin stresiide eklenince iste boylee dr randevu aldim gene biktim neyapacaksin
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  pars Çarş. 4 Mart - 17:37

Enesce sen bagirsakla ilgili dr gittinmi ne dediler
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Perş. 5 Mart - 16:31

Oldum kardeşim parça aldılar patolojiye gönderdiler hiç bişi çıkmadı ama virüs çıkıyor hep ya napacaz biz böle ya hiv olsak ilacını kullanır yaşardık be em azından ona bile razı oldum ya
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Perş. 5 Mart - 19:20

Sen rna ve pcr testleride oldundemi. Bide isalmisin isal icin nedediler ve bagirsakdaki mikrobu nail tanimliyorlar
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Cuma 6 Mart - 13:49

Evet oldum rna pcr testi ishal için bişey dien yok her tahlilde başka bir virüs çıkıyor antibiyotik falan fayda etmiyor bakalım ne olacak bilmiyorum non hiv aids e inanmaya başladım pozitifleşmeyen hiv hastalğına yani
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Cuma 6 Mart - 16:14

Non hiv olsa testlerde hiv non yazar bugun ben doktordaydim isal icin putra bagirsak icin hap verdi antibiotik degil tabiki cunkibantibiotik zararli hic bir faydasi yok neyse buraya kadar iyi tartildim kilom 1 senedir ayni 62 ama 2yil evel 73falandim neyse eczaneye gittim eczaci arkadasim kilo kaybetmisin deyince. Moralim bozuldu (doktorsitesinde biri yazmis ilk testi hiv non ama 3yil olmus suan hiv negatif almis diger testler de doktor .com da
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Cuma 6 Mart - 16:42

Pars sen beni anlamadın ben vucutta hiv var aöa ama test negatif çıkıyor diyorum kardeşim
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Next Cuma 6 Mart - 17:16

Pars selam abi ben diğer forumdan 1907fb Smile Enesce kaptan bende 15. 33. 42. Ve 71. Günlerde vidas ultra testleri ve son olarak 91. Gün özel hastanede antihiv kemiluminesans testi oldum hepsi negatif 3 ay kesinmidir bu işte bende ishaldim son 4 gündür bugün daha iyiyim mideyi bozdum birşey yediğim zaman karnım ağrıyor ilişki sonrası farenjitte oldum kan değerlerinde aso yüksek çıktı bakteriyel enfeksiyonmuş sonra geçti şikayetim aft bile çıkmıştı 2 günde oda geçti 6 test oldum param testlere gitti hala tam atlaramadım.Bu arada sanada geçmiş olsun ama o testler dönmez üstelik pcrde var param olsa bende yaptırıcam.

Next

Mesaj  pars Cuma 6 Mart - 19:34

Bagisiklik cokuntusu olunca hiv -non cikar testte bizim testler sadece negative yaziyor enesce seni anladim hiv-non olsaydi testlerimizin sonu bolumunde yazardi hiv-non ibaresi
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Cuma 6 Mart - 21:09

Pars sen beni hakikaten anlamamışsın arkadaşım ya ben sana diyorum ki bizde aids var aöa ama testler göstermiyor bunu diyorum ya anlatabilmiştirim umarım bunun adınada non hiv aids deniyor arkadaşım testlerin yanında non falan yazması ile alakası yok umarım anlatabilmişimdir şuan.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Cuma 6 Mart - 21:41

Ben seni anladim dostum evet dogrusun ama hivnon zaten testler de sonuc zaten hivnon gecer . bizdeki belli bagisiklik yetmezligi hivnon konusunda zaten kesin bir kani fikir yok herkes bisey diyor ama sunu bilmiyorum hivnon omur boyu antigene ve anticorp uretmiyormu bunu bilmiyorum ALLAH buyuk merhameteder muhakkak bize enese antibiyotik kullanma sakin burda dr par antibiotik yazmazlar malesef turkiyede seker gibi antibiotique veri yorlar Hatta kortison bile vuruyorlar burda cocon zor anladinmi nedemek istedigimi bug un de Batna bi putra vé hap verdi putranin ismi(actapulgite) hapin ismi (sulpiride,MYLAN ) 2YUTMADA kendime geldim orada varsa kullan tabi de sor once moralini bozma derdiveren gurban oldugum ALLAH sifasini dermanini verir
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Cuma 3 Nis. - 1:29

enesce hikayeni oldugun testleri yasadigin saglik sorunlarini tek baslikta toplayip sorarsan yarin aksam sana elimden geldigince yanit vermeye calisirim.. ve lutfen sen ve pars arkadas diger arkadaslarin basliklarina sadece onlarin sorunlariyla ilgili yorumlar yapin.. her arkaasin hikayesi altinda sizin bir birinizle diyalogunuz pek dogru degil, anlayis gostereceginize inaniyor tesekkur ediyorum
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

acil yardım edin lütfennn ? Empty non hiv aids

Mesaj  enesce Cuma 3 Nis. - 18:38

Haklısınız adminim gerçekten öle bundan sonra dikkatli oluruz
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN