HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER

HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER Empty HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER

Mesaj  kralice90 Çarş. 3 Eyl. - 2:46

Öncelikle merhaba..Sitenize yeni üye oldum..Admin arkadaşım ve diğer bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..
Şüpheli ilişkimden 2 hafta içinde bende genital herpes çıktı(genital uçuk)ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar olabileceğinden hiv testide yaptırmam gerektiğini okudum çünkü bir kişide birden fazla hastalık aynı anda bulunabiliyormuş bu beni çok korkuttu..Zaten hiv li bireylerin %70ınde bu genıtal herpes varmış..O günden sonra hivin belırtılerı bende oluşmaya başladı o kadar belırtı yaşadım ve hala yaşıyorum ki testlerım negatif ama beynim pozitif durumda..Ve okudugum bir kaç yazıda benım bu kaygımı dahada arttırdı..
Öncelikle aynı anda başka bi hastalıkla enfekte oldugum için yanı genıtal herpes ve hıv bırbırlerının pencere dönemını uzatırmı..Testlerde yanlış negatiflik söz konusu olabilir mi?
Ben 40,64,74,80 de elisa negatif 82.günde ise mavi tıp lab.da vidas hiv duo ultra testı yaptırdım p/24 antijen hıv 1/2 negatif geldi..O günden sonra cok rahatlamıstım fakat..Vidasın kaynakcasında güvenırlılıgının 99.8 oldugunu fakat sadece 88.2 oranında bir özgüllük belirttiğini bu son calısmada hepatıt c,hamıle kadınlar,herpes virüsleri,otoimmün rahatsızlıklar yazıyordu..Yani bu herpesle enfekte olma ıhtımalım yalancı negatifliğe sebep verir mi..P24 antijenı hıve özgüyse Hsv2 antıkorlarıyla hıv antıjenı çapraz reaksıyona ugrayıp hatalı negatıf verme ıhtımalı var mı...Lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum...Son olarak 100.gün elisada negatif..Fakat vücutta yanma hissi,2 aydır boğazda takılma hissi sankı orda bırsey varmış gıbı bunlar bır turlu gecmıyor Sad

kralice90

HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER Empty Geri: HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER

Mesaj  kralice90 Çarş. 3 Eyl. - 11:55

gökyüzü admin söyleyeceklerine ihtiyacım var Sad

kralice90

HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER Empty Geri: HİV TESTLERİNE ETKİ EDEBİLECEK FAKTÖRLER

Mesaj  kralice90 Çarş. 3 Eyl. - 17:31

Bu siteyle ilgilenen yok mu???

kralice90

- Similar topics