HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
BILGI VE KARMASA EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
BILGI VE KARMASA EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
BILGI VE KARMASA EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
BILGI VE KARMASA EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
BILGI VE KARMASA EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

BILGI VE KARMASA EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

BILGI VE KARMASA EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
BILGI VE KARMASA EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
BILGI VE KARMASA EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

BILGI VE KARMASA

BILGI VE KARMASA Empty BILGI VE KARMASA

Mesaj  gokyuzu Cuma 29 Kas. - 21:58

eskiden bilgi kalabaligi diye bir soylem yoktu.. iletisim araclari gelisip bilgi paylasim imkanlari artinca luzumlu luzumsuz hersey paylasilir oldu...

iyi animsiyorum sehir kutuphaneleri vardi ders calisirken yada herhangi bri konuda fikir sahibi olmak isteigimizde ordan faydalanirdik. internet gibi genis bir alan degildi ama bize yetecek bizi sonuca ulastiracak bilgiye ulasmak hicte zor degildi.

bunun hiv konusu ile ilgisi ne dediginizi duyar gibiyim...
hiv in halki ilgilendiren bölümü dünyanin bu konudaki en iyi uzmani tarafindan,, en kalabalik cumleler kurarak bile anlatilmak istense emin olunki iki sayfayi gecmeyen bir makale cikar ortaya.. bilim adamlarini ilgilendiren bölüm ise idialar tezler istatistikler arastirmalar vakalar tedavi yöntemleri ilac etkilesimleri alt tipler üst tipler da...da...da...da...da uzaaaaaaaaaar gider.. anlamaya calistigim yada anlamadigim belkide sizlere anlatamadigim sizler bu konuda diploma almayacaginiz halde ustelik nobel ödülüne bile aday degilken neden bu kadar derinlerine iniyorsunuz bu konunun..

bugun burda yada diger ortamlarda hiv bulasiyla ilgili sorulabilecek tum sorular sorulmusken her turlu fantazi,, kurgu vede ihtimaller bir araya getirilmisken yeni bir soru uretip onu sahiplenmek yada özel soruma özel cevap aldim egosunu gidermek ruhunuzda nasil bir etki yapiyorki kendinizi iyi hissediyorsunuz anlamiyorum..

aliye veliye akilliya hatta deliye korunmadan girdigi bir iliskiden 90 gun sonra yapilan test kesin sonuc veriyorken sana bir baska surectemi vermesini bekliyorsun.

isin özü arkadaslar bosuna soru sormakla zaman kaybetmeyin herkesin kendine pay cikarabilecegi bir hikaye,, örnek yada teknik aciklamalar mevcut burda yada bu konuyu isleyen her ortamda.. bu nedenle kendinize zulum etmeyin kendinize korku senaryolari uretmeyin.. okuyun anlayin dogru surecte test olun konuyu kapatin..

hersey gönlünüzce olsun
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics