HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
uyuşturucu EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
uyuşturucu EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
uyuşturucu EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
uyuşturucu EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
uyuşturucu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

uyuşturucu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

uyuşturucu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
uyuşturucu EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
uyuşturucu EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

uyuşturucu

2 posters

uyuşturucu Empty uyuşturucu

Mesaj  YasakBiri Çarş. 18 Kas. - 13:26

Merhaaba Gökyüzü Kardeş...ßu Test sürecini etkiLeyen Faktörler nelerdir ߀n 73.günde anti hiv elisa testinden ßir negatif aLmıştım ...Aama googLede gezinirken uyuşturucu gözüme takıLdı şuan 80.gündeyim süpheli iliskiden sonra.Ama Yaşadığım coğrafyada Damardan Olmayan ßir uyuşturucu ile tanışmıştım ßundan 1 ay önce...Allah sükürler olsun ßıraktım ama ßu Süreci etkiLermi en son testimden 1 ay önce ßırakmıştım ßu iLLeti Sizin ßu konu hakkında ßLginiz ,fikriniz varsa cevapLarını ߀kLiyorum.

YasakBiri

uyuşturucu Empty Geri: uyuşturucu

Mesaj  gokyuzu Çarş. 18 Kas. - 14:35

sevgili kardesm hiv temelde bagisiklik sistemini hedef aldigi icin bagisiklik sisteminde mevcut her hangi bir sorun pencere dönemini etkileyebilir. uyusturucunun kimyasal yapisinin test uzerinde bir etkisi yoktur burda tanimlanan kisinin uzun sure uyustucu kullanmasidir. cunku uzun sure uyusturucu kullanan insanlarinda bagisiklik sistemi zayif ve duyarsizdir antikor uretmeleri saglikli insanlara göre daha uzun surebilir. ama böylesi durumlarda p24 antijen testi oldukca duyarli ve dogru sonuclar ortaya koyar. kiside bagisiklik yaniti olusmadigi durumlarda virus normalinden daha hizli cogalir. buda antijen testlerinde rahatlikla testpit edilebilinir.
pencere dönemini etkileyen unsurlar arasinda gösterilen uyusturucu kullanimi bahsettigin basit kullanimlari kastetmiyor burda tarifi yapilan uzun sureli kullanmis artik bir ayagi cukurda diye tabir edebilecegimiz bireylerdir. senin testlerini etkilemeyeceginden emin olabilirsin. birakmis olmanada ayrica sevindim. iradenden dolayida tebrik ediyorum seni.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

uyuşturucu Empty slm

Mesaj  YasakBiri Çarş. 18 Kas. - 14:41

SağoLasn Olması gerekni yaptım Gökyüzü Peki 73 gün yeterLimi Gökyüzü iLiskiye GİRDİKTEN SONRA yani ßu sürec gercekten rahatLatıcı ßir etki yapması olaßilirmi ?

YasakBiri

uyuşturucu Empty Geri: uyuşturucu

Mesaj  gokyuzu Çarş. 18 Kas. - 14:55

bak ben bugune dek kac bin insan tanidim bilmiyorum her insan pek cok kez pek cok farkli dönemlerde test oldu riskli iliskiyi yasadiginin ertesi gunu test olan arkadaslarda tanidim bir uc ay sonunda tek test olup konuyu kapatanlarda. bugune dek seninle ayni dönemde test olup sonraki testlerinde olumsuzluk yasayan tek bir arkadasimizda olmadi. zaten hiv testlerinde kisilerin buyuk kismi alti hafta icinde kanda ölculur duzeyde antikor uretir. ben senin bu saatten sonra pozitif olmayacagindan eminim. on gun sonraki testine hic korkmadan gidebilirsin Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com