HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
hiv şüphesi EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
hiv şüphesi EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
hiv şüphesi EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
hiv şüphesi EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
hiv şüphesi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hiv şüphesi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hiv şüphesi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
hiv şüphesi EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
hiv şüphesi EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

hiv şüphesi

2 posters

hiv şüphesi Empty hiv şüphesi

Mesaj  holly Perş. 12 Kas. - 16:54

Gökyüzü öncelikle siten hayırlı olsun,
Ben bundan 6.5 ay önce korunmasız bir ilişkiye girdim ardından 6 aydır dil üzerinde geçmeyen şişler,5 aydır süren ishal,bağırsak problemleri,dil beyazlaması v.s oluştu.Gitmediğim dermatolog,iç hastalıkları,enfeksiyon hastalıkları doktoru kalmadı bir türlü iyileştiremediler.İlk 4-5 ay çok büyük bir psikolojik bozukluk yaşadım geçmeyen belirtilerle beraber.

25.gün:pcr dna:neg
45.gün:combi:neg
70.gün eliza hiv 1&2:neg
90.gün.eliza hiv 1&2:neg
105.gün:western blood:neg
120 gün:combi:neg
155 gün:pcr dna paneli tüm cybh için:hpv,hiv,hbv,hcv,clamidya,frengi,vs:negatif
180.gün:eliza hiv 1&2:neg

Testler negatif ama belirtilerin hiçbiri geçmiyor ve hafiflemiyor.
Ne yapacağımı şaşırdım aklım hep hiv de?
Acaba diyorum bende mi çıkmıyor?

holly

hiv şüphesi Empty Geri: hiv şüphesi

Mesaj  gokyuzu Perş. 12 Kas. - 20:51

oldugun testler fazlasi ile yeterli hatta arada bir kac tane luzumsuz test bile var Smile.. tüm bunlar bir yana bak guzel kardesim insanlar baski ve stres altindayken herseyin sadece beyniyle sinirli kaldigini dusunur bu sadece bir yanilgidir. bagisiklik sistemimizin basladigi ilk nokta bagirsaklarimizdir burda olusacak bir hata bütün vucudumuza yansir. kisaca bu konuyu özetlersek stresin etkisi ile bagirsaklar hassaslasir ve calismasi gerekenden daha hizli calisarak gidalari tam islemeden vucudun ihtiyac duydugu mineral ve besinleri rafine etmeden disari atar. buda vucutta bazi sorunlari beraberinde getirir. dilindeki olusumlarda butun bu sorunun disa yansimasidir. konun hiv yada bir baska enfeksiyonla hic bir ilgisi yoktur ama bunun önlemini almaz ve vucudunu eski duzenine sokmazsan bu tur belirtiler artarak devam edecektir.

bu durumda ne yapmaliyim diye soracagindan eminim cözum oldukca basit öncelikle hiv olmadigini herhangi bir enfeksiyon tasimadigini kabul edeceksin ardindan agiz hijyenine ve beslenmene dikkat edeceksin. mumkun oldugunca bol elma yemeni öneriyorum bu hem bagirsaklarinin duzenli calismasina yardimci olur hemde eksik vitaminleri tamamlar bunun disinda cok yagli olmamak kaydi ile bölca pilav tuketmeni bir sure yogurt disinda sut ürünlerinden uzak durmani öneriyorum gunde iki bardak adacayida faydali olacaktir.. ayrica eczanelerden dogal biotin tabletleri mevcut bunlarida kullanman mutlaka etkili olacaktir. geldigin surec itibari ile artik olacagin test yada gidecegin dr larin sana bir faydasi olmayacaktir. kosullarin uygun ise psikolojik destek al derim bunun disinda psikoljini anlayacak bir gastrologunda mutlaka faydasi olabilir. cunku ishal ve agiz icindeki sikayetlerin onlarin bransi dahilindedir.

saglik ve esenlik dileklerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics