HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :(

3 posters

yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( Empty yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :(

Mesaj  hipotez Çarş. 24 Ağus. - 19:24

merhaba 9 ay önceki korunmasız anal ilişkiden 3 ay ve 5 ay sonra negatif sonuç almıştım.. ancak 3 ay önce yaşadığım ve fazla riskli olmadığını düşündüğüm alıcı konumunda oral sex yaptım(sıvı teması olmadı eminim) bu gün yolum hastaneye düştü ve son bir test yaptırayım dedim sonuç 0,504..negatif veya pozitif hiçbir şey yazmıyor referans değer 0,90 hiçbir doktorla görüşmedim sonucum hakkında, sizce başka test yaptırmama gerek varmı 0,504 korkulacak bir değermi.. ve testi yaptırmadan yaklaşık 3 saat önce depo penisilin iğne yaptırdım bununla alakalı olabilirmi yüksek oluşu.. konuyu kapatabilimiyim ?

hipotez
TANIDIK
TANIDIK

yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( Empty Geri: yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :(

Mesaj  gokyuzu Çarş. 24 Ağus. - 23:09

baslikla yazdiklarin arasinda iliski kurmak oldukca zor. 0,504 gayet net bir negatiftir. bunun tartisilir bir yanida yok üstelik.. burda sasirtici olan test sonucunda negatif yazmiyor olmasidir. avrupada degerler kisiye yansitilmiyor negatif yada pozitif ibaresi kullaniliyorken turkiyede referans degerler yaziliyor ama negatif vurgusu yapilmiyor.. ise yarasa saglik bakanligina sikayet edin diyecegim ama yaramayacagini biliyorum.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :( Empty Geri: yardım edin kafayı yemek üzereyim pozitif galiba :(

Mesaj  hipotez Çarş. 24 Ağus. - 23:52

bilmiyorum çok korkuyorum neden bu kadar yüksek çıkmış olabilir.. bir hafta önce falan beta enfeksiyonu geçirdin o yüzden olabilirmi yada penisilin yükseltirmi

hipotez
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Ertugrul Perş. 25 Ağus. - 2:19

Mrb Hipotez Kardeşim;
Şimdi Çıkan Sonuc 0,5 Küsür.. Bu Sonucu Bi hemogram TEsti Gibi Bi Şeker Ölcüm Testi Gibi Algılamamalısın.. Buradaki 0,5 Degeri Senin Kanında 0,5 Miktarında Hiv Virüsü Oldugunu Göstermiyor. Bu Deger Senin Kanından Ziyade , Kanını Ölçen Makinanın Titresi İle Alakalı Bir Şeydir.. Bu Binlerce Kez İspatlanmıstır Ki, Sen Kanını Aynı Makinaya aynı Gun Ac tok Karnına On kez versen Emin Ol Degerlerin 0.1 le 0,8 arasında Dalgalanıp Duracaktır.. O Yüzden Değere Takılma Rahat Ol. NEGATİF Sin. 3 Aylık Sürecte konuyu Kapatman İçin Yeterli.
Gecirdiğin Enfeksiyon Yahut Penisilin İğneside Sonucu Etkimez.
VesseLam

Ertugrul
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  hipotez Ptsi 29 Ağus. - 23:49

başka test yaptırmama yada doktora gitmeme gerek yok yani ?? eğer öyleyse bu konuyu hayatımdan çıkarıcam artık..

hipotez
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Salı 30 Ağus. - 21:42

bencede cikar.. üc ay sonunda olunan test kesin tani icin yeterli vede guvenilirdir. daha fazla uzatmanin yada sorgulamanin anlami olmadigindanda emin olabilirsin.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics