HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Selam Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var!

2 posters

Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! Empty Selam Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var!

Mesaj  colocolo34 Perş. 16 Haz. - 13:00

Selam Gökyüzü 1 sene önce tanişmiştik seninle 3-4 kez sağol yardimci olmuştun bana sana kisaca olayi hatirlatmak isterim: bu linkten eski yazişmalarimiz var
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/e75a93dbf5351c756badd9770f5dbc3c4328011d3a74a04b8c8d3c8b9d8d9bafadba0c1ac138272fc9f6681dd4dc3c2b183475c15abd14818d18d620869577e53289c9ab1e8ad43f7bdf211fd9b14658c1917573e8c21d41fc1c15996#559

umarim acabilirsin cunku siten engellenmiş ve vtunnel ile zor girdim. garanti olsun diye mesaji copy paste etmek zorundayim kusura bakma.

"Arkadaşlar yardima ihtiyacim vaR! belirti
Öncelikle az zaman geçirdiğim bu forumda(henüz yeniyim) Gökyüzü arkadaşı yürekten kutluyorum, sagduyusuna, psikoljisine, insanlara yardim etme arzu ve şevkine.
Sonsuz saygılar sunuyorum. Kalpten ve yürekten.
Burada bulunma amacim :

Arkadaşlar herkese selamlar sevgiler,
15 ocak ayında şüpheli bir ilişkim oldu normal sex yaptik sonra korunmali sonradan hatrlayamıyorum an*l yaparken korunmalimiydi diilmiydi biraz alkolluydum.
Hatirlayamadiğim için aklıma takıyodum derken 45-50 gun sonra bir an halsizleştim(hastalik kirikliği gibi) sonraki 2 günde ağzimda uçuk çikti bir kaç tane dudaklarim da sonra aft olarak agzimda arasira cıkmak suretiyle devam etti, bi kac sefer de araliklari 30 gün falna elimde küçük su toplamalari oldu(farklı zamanlarda 1 tane--- ama birisi sigara yaniği olduguna eminim) ancak ve gecti tabi ben cok bilgisiz olarak direk aids oldugumu vs dusunmeye basladim google sorgularinda belirtiler direk ona cikiyor, ancak sonra detaylı araştirmalarim(titiz) sonucunda supheli bir ilişki sonrasindaki 7ila 10 sene içinde aids evresine geçildiği ve bu belirtiler her türlü enfeksiyonun belirtileri oldugu gibi yaşadığım stressten de pek tabi kaynaklanabileceği ve o evrenin de belirtilerinin oldugu. Doktor'a gittim(çok zor da olsa) "biz bu belirtilerden aids suphesi oldugundan suphlenmeyiz" dedi ama yine de anti-hiv testi yaptirdi bu test 10 Nisan gibi bir zaman yanlış hatirlamıyosam bu aklımı kariştiran ilişki 15Ocak civari 1 gün önce yada sonradir. ve testim negatif çiktı.
Yani aralarinda 75-80 gün var. Çok yer kariştirdim 90dün süresi siniri çoğunlukta ancak araştirmalarim sonucu en gec antikor üreten bünyeyi hesaba katilarak yapilmiş en geç sinira dayanan bir period (90gün sınırı) normalde 2-14 hafta arasi antikor olmus ise saptanabildiği.
Unutmadan bu gibi belirtilerin psikolojik oldugu fikrindeyim de(araştirmalarim dorultusunda) aynı zamanda. bu arada bu süre içerisinde haftada 4 gun hatta 5 gun aksatmadan hafif olmayan idmanlar yapmaktayım yani kafaca yorgun olmamın dışında psikologik olarak sikkinim isteksizim ama fisiksel olarak aktif spor yapiyorum"
TEST SONUCUM

ELIZA
-----
HBsAG--> NEGATIF 0.64
Referans aralığı <2.0

Anti HBs--> POZITIF 156.1
referans aralığı <1.0-----------> bu nedir neden pozitif sanırım hepatit B'ye korunmaliyim???

HCV ANTIKORU--> negatif 0.29
referans aralığı <1.0

HIV1+2 ANTIKORU--> negatif 0.33
referans aralığı<1.0

SEROLOJI-3
Test
VDRL--> negatif
referans aralığı- negatif.

Şüphe duyduğum ilişki 15Ocak 2010 Test sonucu 13 Nisan 2010

Bu testten sonra 4ağustos 2010 da Ankara Güven hastanesinde tekrar test oldum negatif sonuç aldim.
ancak daha sonralari da ağzimda diş eti şişmesi gibi( hafif acili ) diş eti cekilmesi gibi devam etti ve ediyor zaman zaman, ve boyna dilim zaman zaman dilim de bi aci herkeste olan bişi, bir sey var mi diye geziniyor agazimin icinde dişeti ve damak cevresinde arada soyulmalar oluyor vs.
birde fark ettim ki çok küçük kirmizi noktalar belirti vucudumda iğne basi buyklugunde. hani nedeni bilinmeyen herkeste olabilen ki bende de daha önce vardi ancak sayisi artti.
gecen subat ayi gibi bi zaman (4ay önce) kulağimin hemen altinda çok küçük acisiz bir beze belirdi, cenemin altindaki yerleri de kurcalayip duruyorum Güven hastanesindeki doktora da gösterdim normal buyuklukte dedi ama 1 cm fln diyorlar benimki bi anormallik yaratmiyor ama 1 cm den buyukler 2cm kadar.
psikolojim baya bir bozuk internette ne arasam nerelere geliyor konu, bu arada kiz arkadaşimda da kokulu vajina kokusu olustu doktor bir ilac verdi 2mizde bunu kullanacakmiş,
bilmiyorum içim içimi yiyor ama şüpheli ilişkim sonrasi aldiğim 2 tane negatif sonucum var biri 4 ay biri 7,5.Ayda?
ve son olarak son bir mesaj gördüm birisi hiv+ biriyle beraber olup hiv+ içine boşalmiş ama gerekli antikor saptanma zamaninda test olmuş ve negatif cikmiş, sonrasinda sen onu chat box'a cagardin? o konuyu da merak ettim baya..
yardimlarini bekliyorum...
şimdiden çok teşekkürler..

colocolo34

Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! Empty Geri: Selam Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var!

Mesaj  gokyuzu Perş. 16 Haz. - 20:46

uzun ve karmasik yazmissin ama yinede anladigim kadari ile yardimci olmaya calisayim verdigin linktede herhangi bir hikayeye rastlamadigimi belirtmek isterim..

anlattiklarin icerisinde kaydadeger yada tedavi görmeni gerektirecek tek konu mantar diyebilirim. zaman zaman hijyen kurallarina uyulmadigi icin yada kullanilan camasir ve kozmetik urunlerden dolayi bayanlarda bu tur saglik sorunlari ortaya cikabilmektedir, bunun disinda bir diger olasilikla bayanlar bu sikayetlere neden olan bakterilerle partnerleri araciligi ile enfekte olmus olabilirler.. hijyen kurallarina dikkat edip her iki tarafinda ilac kullanimi sonrasinda tedavi mumkundur. bunu cok dusunmemelisin

bahsettigin duzeyde beze buyumeleri soz konusu olsa idi dr un bunlari cok kolaylikla algilayabilir ve seni kesinlikle uyarirdi. buyuyen her beze illede bir enfeksiyon varligini kanitlamaz bademcik tasi olan yada kulaginda sivilce cikan insanlarda bile bezelerde buyumeler olabiliyor..

yeterli sureclerde yeterince test olmussun hiv hepatitlerden frengiden dolayi endise etmene hic gerek yok. ancak bel soguklugu yada klamidya gibi hastalikalarin testi yapildimi bilmiyorum. bu tur bakterilerinde kiz arkadasinin yasadigi sorunlara sebep verebilecegini bilmeni isterim. dr unun arkadasindan alacagi ornekleri kültür testlerine tabi tuturak tedaviyi yönelendirmesi gerekiyor.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Selam  Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var! Empty Geri: Selam Gökyüzü !1 Sene sonra yine Ben colocolo isimli kullanici, yardimina şiddetle ihtiyacim var!

Mesaj  colocolo34 Paz 19 Haz. - 19:11

Tesekkur ederim cevabin icin bu testin sonucunun degismeyecinden eminim aklimdan cikmayan tek sey daha once olmayan bu seyler neden gayet sidetli bir sekilde bas gosteriyor. Cevabin icin simdiden tesekkurler

colocolo34

Mesaj  gokyuzu Paz 19 Haz. - 19:28

kiz arkadasindaki saglik sorunlari icin kultur testleri yapildimi ??
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  colocolo34 Paz 19 Haz. - 21:55

Yapildi, sonuclarini iki gun icerisinde ogrenecegiz, alir almaz paylasip yatdimini tekrar isterim cok yurekten tesekkurler,
sevgiler

colocolo34

Mesaj  colocolo34 Ptsi 20 Haz. - 21:51

Bu arada kafami kurcalayan bir soru daha 9 aydir bir se ilim var 2 seferdir adet zamanlari 2 ila 4 gun kayiyor, gecen ay 2-3 gun kaydi bu sefer ki de 2 gun olmasina ragmen olmadi yrn olacak gbi de degil, bunun hakkinda kafaya takacak birsey var midir? Google da arama yaparsam key wordlere gore korkulacak birsey kesin cikar yapmamak lazim size danisayim dedim sevgili gokyuzu

colocolo34

- Similar topics