HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Doktorlara Güvenemiyorum EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Doktorlara Güvenemiyorum EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Doktorlara Güvenemiyorum EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Doktorlara Güvenemiyorum EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Doktorlara Güvenemiyorum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Doktorlara Güvenemiyorum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Doktorlara Güvenemiyorum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Doktorlara Güvenemiyorum EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Doktorlara Güvenemiyorum EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Doktorlara Güvenemiyorum

2 posters

Doktorlara Güvenemiyorum Empty Doktorlara Güvenemiyorum

Mesaj  boss09 Salı 20 Tem. - 9:12

Bundan 450 gün önce yaşadığım şüpheli ilişki sonucun da 10 – 12 kere doktora gittim . Bunların içinde dermatoloji , üroloj, , kadın hastalıkları ve doğum uzmanı bile var ( Erkeğim bu arada ) Olmadığım test kalmadı. Antı hıv , vdrl , mycplasma , üroplasma , hebatit B , Hepatit C vb …….Allaha şükür hepsi negatif geldi.
Son 200 gündürde bende hpv takıntısı başladıo. Bunun içinde gitmediğim doktor kalmadı . dermatoloji , üroloj, , kadın hastalıkları ve doğum uzmanına bile gittim. Hpv konusunda destek almak için. Gittiğm doktorlardan birtenesi Dr Hakan TOPALİSMAİLOĞLU. Bu konuda uzman .Sitesi bile herhalde dikkatinizden kaçmamıştır. Doktora herşeyi anlattım tüm olayı. Süper bir insan…doktor kontrol etti.büyütec gibi birşeyle baktı.
Sonra Bana Dedi ki ;
” Oğlum dedi bak sende hpv falan yok ..akıllı ol..kafanı takma..bunlar seni olumsuz etkileler. sen kesin hpv yok …hatta yaptırdığım testlerden bir tanesi bağışıklık sistemi testi idi. sein bağışıklık sistemin düşük olmasına rağmen sende hpv virüsü çıkmamış. şüpheli ilşkiden sonra 450 gün geçmiş…sende virüs falan yok rahat ol…eğer sende hpv olsaydı , bağışıklık sistemin düşük olduğu için muhakkak çıkardı dedi…”
Orda biraz rahatladım.Sonra doktor beye ;
Penisimdeki bu nokta nokta şeyler ne…ter bezleri onlar hiçbir şey değil dedi…peki doktorum penis dedliğimin içindeki küçük küçük nokta şeyler ne dedim .onlarda ter bezleri dedi. bende düşündüm peniste ter bezi olur mu olursa nokta nokta şeyle mi kendini gösterir…ARKADAŞLAR YARDIM EDİN LÜTFEN !!!
Yani anlayacağınız arkadaşlar doktorlara güvenemiyorum…Dr. Hakan TOPALİSMAİLOĞLU ‘ na güvenmelimiyim. Ne yapıcağım şaşırdım lütfen yardımcı olun bana..Arkadaşlar bakıyorum penisime nokta nokta kabarcıklar var topluiğnesi başı kadar…Doktor Bey Ter Bezi dedi. Ter bezi olur mu penisde ve penis deliğinde. Sizlerde böyle oluşumlar var mı ?Normal Mi? BİLMİYORUM ÇOK BUNALDIM…Dr. Hakan TOPALİSMAİLOĞLU ‘ na güvenmelimiyim. Ne yapıcağım şaşırdım lütfen yardımcı olun bana…lütfen….Sad

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Doktorlara Güvenemiyorum Empty Geri: Doktorlara Güvenemiyorum

Mesaj  gokyuzu Salı 20 Tem. - 19:41

boss ben hakan beyi ve esini surekli takip etmekteyim. özellikle hpv konusunda gercekten ciddi tecrube vede birikimleri var bunu ne ben neden bir digerinin inkar etmesi mumkun degil. ben kesinlikle kendilerine guvenmeni öneriyorum. ayrica penistede vucudumuzun pek cok yerinde oldugu gibi ter bezleri vardir bunuda cok emin olarak söylüyorum. dilersen bu konuyu ali hatay hocamiza sor ama siyah ve dikkat cekici yazilar yazmadan ve her seyi hukuk diliyle madde madde saymadan Smile umarim artik konuyu kaparsin Smile ayrica zaman zaman dr hatalari her yerde oluyor bazen hastanin kendini iyi ifade edememesinden bazende dr larin yanlis yaklasimlarindan dolayi tedavi yada tanida sorunlar yasanabiliyor. ama simdi senin gittigin onca dr un hata yaptigini yada tani koyamadigini dusunursek gercekten cok buyuk haksizlik ederiz onlara. ve bu gercekci olmaz. bence artik bu konuyu kapamalisin zaten fazla uzadi Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  boss09 Salı 20 Tem. - 21:27

fırat abiciğim doğru söylüyorsun kesinlikle işinden uzman hocalar ama benim idrar deliğini açtığımda bi sürü nokta nokta siğil gibi deriden kabarık şeyler var bunlar idararımı ederken yanma yapıyor...bunlarda ter bezi olabilir mi? veya bunlar herhangi bir sorunsa daha içlere kadar gitmişmidir..korkuyorum yni...

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Çarş. 21 Tem. - 0:02

bak kondilomlarin yuzde doksanina görerek tani konuyor. bunun disinda kalan yuzde on civaridnaki kisilerde ise dr lar olusumlari normal bulmadigi icin biopsi yapiyor ve bu sekilde kisinin hpv ile enfekte oldugu anlasiliyor. penis bölgemizdede ter bezleri oldugundan cok eminim ama idrar kanli icerisinde bahsini ettigin olusumlarin ter bezi oldugunu söyleyebilmem munkun degil orda ter bezi olabileceginede ihtimal vermiyorum. aslinda burda senin en cok anlaman gereken konu idrar deligimizin vucudun disa acilan bir kapisi oldugu ve burasininda mukoza diye tabir edilen ince ve hassas bir dokuyla kapli oldugudur. nasilki sert agzi tahris eden gidalardan yada asiri sicak soguk sivilardan agiz mukozamiz olumsuz etkileniyor sorunlar yasiyorsak pipimizin ucundaki kanali kurcaladigmizdada benzer reaksiyonlar olusabilir. bence bir sure kendi halina birakip onu kurcalamaktan vazgecmen gerekiyor. ben herhangi bir hastalik etkeni olsaydi su ana dek gittgin dr larin mutlaka tani koymus olacaklarini dusunuyorum.. cogu insana belki sacma gelir ama ben hergun uc bes defa agzini dilini inceleyen arkadaslarda agiz mantari aft yada herpes olustuguna bile sahit oldum canli kanitlari halada mevcut. boss artik sunu anlamani istiyorum bu bir kabus uyanmadigin surece sorunlarindan kurtulamazsin. yada sasi bak sasir oyununa benziyor baktikca sasiriyoruz sasirdikca panik yapiyoruz panikledikce ardi arkasi kesilmiyor sikayetlerin. bir sure gercekten vucudunu kurcalama kendi haline birak lutfen. sevgilerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com