HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
yorumunuza ihtiyacım var EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
yorumunuza ihtiyacım var EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
yorumunuza ihtiyacım var EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
yorumunuza ihtiyacım var EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
yorumunuza ihtiyacım var EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yorumunuza ihtiyacım var EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yorumunuza ihtiyacım var EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
yorumunuza ihtiyacım var EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
yorumunuza ihtiyacım var EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

yorumunuza ihtiyacım var

3 posters

yorumunuza ihtiyacım var Empty yorumunuza ihtiyacım var

Mesaj  dumanli Çarş. 2 Haz. - 11:09

sayın gökyüzü Dr. Ali Hatay beyin sitesinde adresinizi gördüm ve sitenize yeni üye oldum.
benim uzun zamandır aşırı idrar problemim var. iki defa kontrole gittim temiz çıktı ve aşırı aktif mesane dediler. Askere gittim ve orada soğuk çok etkiledi ve idrarı aşırı tutmak zorunda kaldığımdan karın ağrısı ve yanma da başladı. şimdi tekrar hastaneye gititim. film ve idrar tahlili temiz çıktı. bir sorunda iki yıl önce korumasız ilişkiye girdim yaklaşık 11 ay önce de korumalı ilişkiye girdim. internette araştırdıkça evhamlı bir hale geldim. bazı belirtiler çok fazla hastalık belirtisi olabiliyor. cinsel yönden bir sorunum olabilir mi. doktora sorduğumda akıntın yoksa merak etme dedi. sizin de yorumlarınızı merak ediyorum. şuan aşırı idrar ve karın ağrısı var başka bir tahlil yaptırmalımıyım. kan ve idrar kültürü sonuçlarının yazıyorum. yorumlarınızı bekliyorum.

bu hizmetinizden dolayı çok çok teşekkür ederim.

1-üre 37, glukoz 104, 2- HBsAg 0,23 negatif, Anti HCV 0.07, anti HIV 0.03 negatif, Anti HBs 0,0 negatif, 3- TSH 1,80, Serbest T3 3,51, Serbest FT4 0.97, 4- Direk Mik. İnc. (orta Akım) mikroskopik değerlendirmede pyüri negatif 5- glukoz negatif, Hemoglobin negatif, Lökosit neg, Bilirubin neg, Dansite 1.025, Protein neg, Nitrit neg, Keton neg, Ürobilinojen normal, pH 5, MİKROSKOPİ SONUÇLARI: Eritrosit 0, Lökosit 0, Epitel Hücresi 0, Hiyalin Silindir 0, Bakteri neg, Maya 0, Kalsiyum Okzalat Kristali 0, Trible Fosfat Kristali 0, Ürik asit Kristali 0, Non Skuamöz Epitel 0, Patolojik silendir 0

dumanli

yorumunuza ihtiyacım var Empty Geri: yorumunuza ihtiyacım var

Mesaj  gokyuzu Çarş. 2 Haz. - 21:38

sevgili arkadasim öncelikle ben bir dr yada saglik calisani degilim. hiv endisesi yasayan arkadaslarimizla dayanisma sagladigimiz dogru ve guncel bilgileri aktardigimiz bir forum burasi. benim size test sonuclari ile ilgili yapabilecegim herhangi bir aciklama yok ayrica sizi kontrol eden uzmanlardan daha bilgili olabilmemde imkansiz. bu nedenle size yardimci olabilmem mumkun degil lütfen kusura bakmayin.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

yorumunuza ihtiyacım var Empty Geri: yorumunuza ihtiyacım var

Mesaj  samet30 Perş. 24 Haz. - 3:47

evet kardes elisa testi yaptir .sonuc büyük ihtimalle negatif cikacak ama sen bu testi yaptirmadikca rahat edemezsin .cünkü yasadim biliyorum.en iyisi yaptir elisa testini güvenilir bir saglik kurulusunda rahatla.bu arada süphelendigim icin degil sirf sen rahatla diye yaptir diyorum.birde senin o doktorun kimse selam söle penis akintisi cinsel yolla bulasan tüm hastaliklarda görülebilir.hiv in belirtisi sadece bulasmadan sonraki 2 ile 4 hafta arasinda grip benzeri belirtiler veriri sonra 5 -10 yil hic bisey belli etmeden vücutta savunma sistemini cökertir.aidsin belirtileriyle hicin belirtilerini karistirmayin.bende ayni hataya düstüm ishalim vardi 6 ay süren oysa süpheli iliskim 8 ay önceydi.uzun süreli ishal aidsin belirtilerinden biridir( yani hiv in degil) .yani iliskiden ancak 5 -10 yil sonra ortaya cikar.

samet30

- Similar topics