HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Yardiminiza ihtiyacim var EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Yardiminiza ihtiyacim var EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Yardiminiza ihtiyacim var EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Yardiminiza ihtiyacim var EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Yardiminiza ihtiyacim var EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yardiminiza ihtiyacim var EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yardiminiza ihtiyacim var EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Yardiminiza ihtiyacim var EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Yardiminiza ihtiyacim var EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Yardiminiza ihtiyacim var

2 posters

Yardiminiza ihtiyacim var Empty Yardiminiza ihtiyacim var

Mesaj  aidSavas Paz 24 Şub. - 15:39

Merhaba herkese ozellikle yaptiginiz isten oturu herbirinizi ayri ayri kutlamak isterim.. Sorunuma gelicek olursam ben bundan 22 gun once korunmasiz bir iliskiye girdim 18 yasindayim ve ilk tecrubem ciddi anlamda sorunlu oldu bi ara psikolojik olarak coktum bu aids korkusu yuzunden Ates Mide bulantisi dilde beyazlik ishal eklem agrilari halsizlik gibi..Kimseye bu konuyu hakli olarak acamadim..internetten cok arastirma yaptim kafam daha cok karisti ve iliskiden 22 gun sonra ozel bir hastanede test yaptirdim testin adi : Anti Hiv 1-2 Combo 3 saat sonra sonucu aldim negatif testi yapan beyfendi bu belirleyici degil 5 ay sonra tekrar gel yaptir dedi aklima kurt dusurdu gider ayak eskisine gore daha rahat miyim evet daha rahatim ama ben buna guvenemezmiyim.? son bir soruda cinsel iliski diyemedim adama dovme yaptirdim siringalara dikkat etmedim aklima takildi ondan yaptiriyorum dedim bu yapan kisiyi yaniltir mi Tesekkur ederim kolay gelsin.

En son aidSavas tarafından Paz 24 Şub. - 19:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : yazim hatasi)

aidSavas
YENİ
YENİ

Yardiminiza ihtiyacim var Empty Geri: Yardiminiza ihtiyacim var

Mesaj  aidSavas Paz 24 Şub. - 15:41

Ogrenci oldugum icin ve bu konuyu kimseye acamadigim icin bir suru test parasi vermek istemiyorum.Dogru olan testleri halledip eski neseli gunlerime ve unv sinavina hazirlanmaya devam etmek istiyorum Smile

En son aidSavas tarafından Paz 24 Şub. - 15:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : yazim hatasi)

aidSavas
YENİ
YENİ

Mesaj  gokyuzu Ptsi 25 Şub. - 1:29

hiv testlerinde bulas sekli testin islerligini yada guvenirligini etkilemez. yani virusün cinsel temasla yada dövme yaptirirken bulasmis olmasi test sureleri vede sonuclari uzerinde bir etkiye neden olmaz. oldugun test antijen vede antikoru ayni anda tarayan kombine bir test. 22 gun ise bu testin uygulanabilecegi en ideal sure.. test sonuclarinin degisme ihtimali cok zor ancak 90 gunde tabiki antikor testi yada yine kombine bir test daha olman gerekiyor..
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  aidSavas Ptsi 25 Şub. - 18:30

tamam cok tesekkur ederim artik daha bilincliyim sosyal medyada da insanlari bilinclendirmeye calisacagim 90. gunde testimi yaptiracagim hersey icin sagolun beni nasil bir beladan kurtardiniz bi bilseniz Smile kolay gelsin

aidSavas
YENİ
YENİ

- Similar topics