HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi?

3 posters

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi?

Mesaj  alsasloren C.tesi 16 Mayıs - 19:57

Arkadaşlar çok takıntı yaptım. ben şüpheli durumdan 1 sene sonra sağlık ocağında antihiv testi oldum ve negatif çıktı. Benim merak ettiğim şey şu, ben testten bir yada bir buçuk ay önce kuduz aşısı yaptırmıştım. bu kuduz aşısının testte yalancı negatiflik gibi bi durum yaratması söz konusu mu? teşekkürler

alsasloren

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty Geri: Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi?

Mesaj  pars C.tesi 16 Mayıs - 23:17

gokyuzu cvp verirdi o da yok ama bayagi zaman gecmis dr danis bence
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty hiv negatif-kuduz aşısı ilişkisi

Mesaj  alsasloren Paz 17 Mayıs - 16:20

hiçbir forumda-makalede kuduz aşısından sonra hiv testinin YALANCI NEGATİFLİK denen durumu yarattığı yazmıyor. Ama nadiren yalancı pozitiflik yapabiliyormuş. Ben kuduz aşısı olduktan sonra saglık ocagından negatif hiv sonucumu aldım teşekkürler.

alsasloren

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty hiv

Mesaj  enesce Paz 17 Mayıs - 16:53

Kuduz aşısı hiv testini elbette etkiler virüsü aldıktan sonra üstüne birde kuduz aşısı olursan pozitif ken negatif çıkar ve tedavi görmeden nallari dikersin arkadaşım sen bir sene sonra bir test daha ol Laughing
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty slm

Mesaj  enesce Paz 17 Mayıs - 22:56

Tabi bu işin şakası idi rahat ol korunmadan geçirme negatifsin. Very Happy
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty Geri: Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi?

Mesaj  alsasloren Ptsi 18 Mayıs - 19:50

enesce demiş ki:Tabi bu işin şakası idi rahat ol korunmadan geçirme negatifsin. Very Happy

ilahi enes Very Happy benim gibi paranoyak insana, yapılır mı bu ? Smile Teşekkür ederim. Kendine iyi bak Surprised

alsasloren

Mesaj  pars Ptsi 18 Mayıs - 20:30

bak arkadas enes yazmadan yazmayim dedim evet bazi sitelerde denk geldim etkilemez yorumu cogunluktaydi ancak sikinti bitmiyor nedeni hiv harici baska vuruslerin olmasi mesela biz bu sikintiyi cekiyoruz eger sikayetlerin yoksa kapat konuyu varsa enfeksiyon bolumune diger bulasici hastaliklarin tedavisini ol
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  alsasloren Salı 19 Mayıs - 0:40

pars demiş ki:bak arkadas enes yazmadan yazmayim dedim evet bazi sitelerde denk geldim etkilemez yorumu cogunluktaydi ancak sikinti bitmiyor nedeni hiv harici baska vuruslerin olmasi mesela biz bu sikintiyi cekiyoruz eger sikayetlerin yoksa kapat konuyu varsa enfeksiyon bolumune diger bulasici hastaliklarin tedavisini ol

hiv harici başka virüslerin olması derken? demek istediğini anlamadım. hiv harici başka hastalığı mı etkiliyor aşı anlamadım. benim açımdan sıkıntı yok dimi kardeşim? benim tek şüphelendiğim hiv di diğer başka bir şey yok

alsasloren

Mesaj  pars Salı 19 Mayıs - 1:05

demek istedigim sudur hiv testin negative tamam.ancak korunmasiz iliskide diger cinsel yolla bulasan hastaliklar var herpes hpv frengi kilimitsa vs yani busikayetlerin yoksa sorun yok panik olma dogru siteleri arastir sitemizin genel admini gokyuzu zaten yazilari kontrol ediyor olumsuz bisey olsa mudahile eder
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Kuduz aşısı hiv negatif etkiler mi? Empty slm

Mesaj  enesce Salı 19 Mayıs - 1:40

pars demiş ki:demek istedigim sudur hiv testin negative tamam.ancak korunmasiz iliskide diger cinsel yolla bulasan hastaliklar var herpes hpv frengi kilimitsa vs yani busikayetlerin yoksa sorun yok panik olma dogru siteleri arastir sitemizin genel admini gokyuzu zaten yazilari kontrol ediyor olumsuz bisey olsa mudahile eder

Rahat ol sıkıntı yapma hayatına bak sıkıntın olursa doktora başvur şikatetini anlat hivi unut..
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  pars Salı 19 Mayıs - 1:51

enes
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics