HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek?

2 posters

47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? Empty 47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek?

Mesaj  hakan2012 Ptsi 5 Kas. - 8:52

slm gokyuzu, 25.gun combo negatif cıkmıstı. Aklıma cok soru takıldı dayanamadım. 47.gun test oldum. Testte p24 IG yazıyor bu testi yaptılar. Değer yazmamıslar sonuc negatif sence bu sonuca ne kadar guvenmeliyim. 90.gunde doner mi? Kusura bakma ama belirtiler beni cok yordu. Cevap verirsen sevinirim.

hakan2012
TANIDIK
TANIDIK

47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? Empty Geri: 47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek?

Mesaj  gokyuzu Paz 11 Kas. - 13:14

47 gunde oldugun testin anlami yok. yapan kurum yada uzman bu konuda yanlis tercih yanlis yaklasimda bulunmus. tek basina 47 gunde antijen testi hic bir anlam ifade etmez beraberinde antikor taranmasi yada tek basina antikor testi uygulanmasi gerekiyordu. parana yazik olmus Smile 47 gunde bagisiklik sistemi hastaligi olan yada kanser tedavisi gören yada organ nakli oldugu icin bagisikiligi gecici olarak baskilanmis kisilerde ancak anlamli olabilir. bu durum senin icin gecerli degil Smile biraz daha sabirli ol doksanda konuyu kapat derim.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek? Empty Geri: 47.gun combo negatif ne kadar rahatlamak gerek?

Mesaj  hakan2012 Paz 11 Kas. - 15:58

slm test oldugum yerde bu testin hem antijen hemde antikor oldugunu soylediler. ve negatif sonuctan sonra aradım istersen 6 ayda tekrar et dediler.. gene kafam karıstı yer istanbulda bir özel lab sordugum kiside doktorları...

hakan2012
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Salı 13 Kas. - 21:19

test kombine bir test ise hem antijen hemde antikor tarayirsa endise etmene gerek yok. alti ay olayi cok abartili ve gunumuz testleri icin gecerli olmayan bir durum. 90 gun sonrasinda test olman gerekmiyor. sonuc degismeyecektir bundanda emin olabilirsin
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics