HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Hosgeldin hpv 18 EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Hosgeldin hpv 18 EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Hosgeldin hpv 18 EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Hosgeldin hpv 18 EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Hosgeldin hpv 18 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Hosgeldin hpv 18 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Hosgeldin hpv 18 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Hosgeldin hpv 18 EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Hosgeldin hpv 18 EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Hosgeldin hpv 18

3 posters

Hosgeldin hpv 18 Empty Hosgeldin hpv 18

Mesaj  korkukorku Paz 19 Haz. - 13:44

Hep diyordum bende bisi var bisi kaptim cok belli. Koltukalti agrisi ki artik boynuma enseme de vurdu. Ordakilerde sisecek gun gelecek. Agzimda hpv 18 cikti dostlar. Lab da verdigim suruntu ornegi ile. Ilerde kanser riski yuksek olan. Dunde ilk kez gordum kendisini dilimin arkasina dogru ufak bir mercimek gibi kendisi. Daha gerisinde var mi hic bilmiyorum. Carem yok ilgilenicek doktor kim hic bilmiyorum. Cunku doktorlar sadece genital bolgedeki sigilden tecrubeli. Adam yazmis foruma hayatimda hic gormedim agizda diye bunca yillik doktorum.. yapacak tek sey sonumu beklemek ama ne olur hiv olmasin. Gerci ben olduguna inaniyorum bunlar ciktigi icin. Bu varsa immun sistem gocmustur diyorlar. Nasil guvenecegim testlere...

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Hosgeldin hpv 18 Empty merhaba

Mesaj  enesce Paz 19 Haz. - 14:50

bağışıklık sistemin çöküyor ve sen ayakta duruyorsun ölemi seni tebrik ediyorum.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Hosgeldin hpv 18 Empty Geri: Hosgeldin hpv 18

Mesaj  korkukorku Paz 19 Haz. - 16:49

Enesce dostum senle dogru konusalim. Ne kadar bildigini bilmiyorum ama benden tecrubeli ve bilgili oldugun cok belli. Oyuzden fikrine ihtiyacim var. Bugun 50. Gun ve 8. Gun rna pcr gelisimde negatif erken desekte ordaki safak bey yakaladigini soyledi cihazin ve kapat dedi sonra candida cikti bende ki illet birsey hadi onu gectim. Sonra 18 ve 27 mavi tip vidas negatif kapat dedi. 34 izmir uckun vidas negatif kapat dedi. 42 gelisim duo 90 i bekle dedi negatif 45 duzen vidas negatif 90 son dedi 46 devlet eliza negatif 90 son dedi. Diyeceksin neden bu kadar test yaptirdin. 8 e guvenmiyorum erken diye. Mavi 2 gun soyledi 18 ve bir hafta sonra diye. Uckunu denedim ve 42 antikor oldugu icin combo yaptirdim ama vidas gibi guclu olmadigi icin guvenemedim 45 te duzende yine yaptim. 46 sadece hepatit icin gitmistim o hiv de yapmis devlette. Ayrica 27 ve 34 te hepatitler ve frengi vidas ta negatif. Ama bu cikan hpv benim canimi asiri sıktı cunku agzimda ve immun sistem zayif iken belirti verirmis ve candida da immun sisteme saldirirmis. Iste bunlar benim vucudumun antikor uretemeyecegini dusunduruyor. Ne olur yardim et be kardesim Ben bu durumda bu hiv testlerine ne kadar guvenebilirim nasil inanabilirim. Ne zaman kapatmam lazim. Degisir mi sonuc 90 da veya sonrasinda...bi yardimci ol be dostummm

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Hosgeldin hpv 18 Empty Geri: Hosgeldin hpv 18

Mesaj  biocan Paz 19 Haz. - 19:50

korkukorku demiş ki:Hep diyordum bende bisi var bisi kaptim cok belli. Koltukalti agrisi ki artik boynuma enseme de vurdu. Ordakilerde sisecek gun gelecek. Agzimda hpv 18 cikti dostlar. Lab da verdigim suruntu ornegi ile. Ilerde kanser riski yuksek olan. Dunde ilk kez gordum kendisini dilimin arkasina dogru ufak bir mercimek gibi kendisi. Daha gerisinde var mi hic bilmiyorum. Carem yok ilgilenicek doktor kim hic bilmiyorum. Cunku doktorlar sadece genital bolgedeki sigilden tecrubeli. Adam yazmis foruma hayatimda hic gormedim agizda diye bunca yillik doktorum.. yapacak tek sey sonumu beklemek ama ne olur hiv olmasin. Gerci ben olduguna inaniyorum bunlar ciktigi icin. Bu varsa immun sistem gocmustur diyorlar. Nasil guvenecegim testlere...

Özel mesajına cevap verir misin?
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Hosgeldin hpv 18 Empty merhaba

Mesaj  enesce Ptsi 20 Haz. - 2:07

sende hpv ve candida nın olması hiv pozitif olduğun anlamına gelmez bugün bir çok insanda hpv candida var ama hiv negatif ler ayrıca ne olursa olsun 50 günde immum çökmez bence hivi birak ve pozitif çıkan şikayetlerinin tedavisi için uğraş.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics