HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Arkadaslar cok karisti yine ortalik. EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Arkadaslar cok karisti yine ortalik.

2 posters

Arkadaslar cok karisti yine ortalik. Empty Arkadaslar cok karisti yine ortalik.

Mesaj  korkukorku Paz 5 Haz. - 21:08

Cmv ve hepatit c gecirenlerde antikor olusumu 1 yila kadar uzar ibaresi cok sıkıcı bir ibare. Benim iliskim yurtdisi ve fransa da asyali masöre yaptigim oral seks. Belirtileri say say bitmez. 8 gün gelisim pcr rna negatif, 18 gun mavi tip vidas negatif, 27 gun mavi tip vidas hepatit b c frengi negatif. 34 izmir uckun vidas ama kit 5 yaziyor negatif hepatit b c ve frengi yine negatif. Simdi benim korkum hepatit c ve hiv 2. Cmv de girdi isin icine cunku hiv 2 de sadece antikora bakiliyor. Hepatit c icin ise en uygun test 90 mi. Bazi yerler 6 ay demis felan. Durum cok kotu isten bile atilacam ailemle yüzüm gülmüyor psikolojim 0. Ne dersiniz dostlar. Ne yapmam ve hangi gun yapmam lazim. Mesela hiv 2 cmv ve hepatit c icin. Bir yardim be dostlar

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Arkadaslar cok karisti yine ortalik. Empty Geri: Arkadaslar cok karisti yine ortalik.

Mesaj  biocan Çarş. 8 Haz. - 23:48

biocan demiş ki:
korkukorku demiş ki:Cmv ve hepatit c gecirenlerde antikor olusumu 1 yila kadar uzar ibaresi cok sıkıcı bir ibare. Benim iliskim yurtdisi ve fransa da asyali masöre yaptigim oral seks. Belirtileri say say bitmez. 8 gün gelisim pcr rna negatif, 18 gun mavi tip vidas negatif, 27 gun mavi tip vidas hepatit b c frengi negatif. 34 izmir uckun vidas ama kit 5 yaziyor negatif hepatit b c ve frengi yine negatif. Simdi benim korkum hepatit c ve hiv 2. Cmv de girdi isin icine cunku hiv 2 de sadece antikora bakiliyor. Hepatit c icin ise en uygun test 90 mi. Bazi yerler 6 ay demis felan. Durum cok kotu isten bile atilacam ailemle yüzüm gülmüyor psikolojim 0. Ne dersiniz dostlar. Ne yapmam ve hangi gun yapmam lazim. Mesela hiv 2 cmv ve hepatit c icin. Bir yardim be dostlar

Dünyada hali yazırda bir elin parmaklarını geçmeyen vakalara takılıp hayatını mahvetme. Yaşa şu hayatını. Kaldıki oral seks ile bulaş oldukça nadir. yaptır 90 da hiv, hepatit ve kafana takılan ne varsa. daha da takma kafana.

"Halen HIV enfeksiyonunun rutin tanısı, 18 aydan büyüklerde virüse özgü antikorların gösterilmesi ile koyulmaktadır. Bu antikorlar HIV ile enfekte kişilerin %100‟ünde bulunmaktadır. HIV ile enfekte oldukları halde tayin edilebilir özgül antikor taşımayan kişiler son derece nadirdir ve şu ana kadar bu durumun klinik olarak pratikte önem taşımadığı bildirilmektedir."

-Ulusal Mikrobiyoloji Standartları BULAŞICI HASTALIKLAR LABORATUVAR TANI REHBERİ
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

- Similar topics